PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
OPENING CEREMONY - LOOKBOOK WIOSNA LATO 2014

OPENING CEREMONY - LOOKBOOK WIOSNA LATO 2014

Ciekawa prezentacja wiosenno-letniej kolekcji Opening Ceremony w edytorialu „Crash” autorstwa Boba Jeusette. Zobaczcie!

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do energetycznych i kolorowych lookbooków amerykańskiej marki Opening Ceremony. Po szeregu ciekawych kolaboracji (m.in. Rodarte, Chloë Sevigny) i inspirowanych filmami kolekcji („Spring Breakers” Harmony Korine’a czy „Her” Spike’a Jonze’a), przyszedł czas na kolejną oryginalną odsłonę propozycji duetu Carol Lim i Humberto Leona.

 

Ich wiosenno-letnią kolekcję 2014 mamy okazję zobaczyć w edytorialu „Crash” autorstwa belgijskiego fotografa Boba Jeusette. Jak wyznali projektanci marki, najnowszy sezon został zainspirowany wyścigami samochodowymi, jakie odbywają się na przedmieściach Kalifornii. A jednak nazwa sesji, która miałaby sugerować uliczną kraksę, została wykorzystana w zupełnie innym znaczeniu tego słowa.

 

Według marki, sesja przedstawia „marzycieli”, którzy „zasnęli po długim i bardzo szybkim dniu” w „najlepszych ubraniach” z wiosenno-letniej kolekcji Opening Ceremony. Patrząc na stylizacje, jakie pojawiły się w „Crash”, to chyba całkiem dobry sposób na zakończenie dnia.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Opening Ceremony | lookbook | wiosna lato 2014 | Bob Jeusette | Victoria Dinh |

podobne artykuły