PL / EN
MARIA LOKS W SESJI „SHIRTS THAT FLIRT” DAVIDA FERRUA

MARIA LOKS W SESJI „SHIRTS THAT FLIRT” DAVIDA FERRUA

Polska modelka Maria Loks pojawiła się w edytorialu autorstwa Davida Ferrua w majowym dodatku How To Spend It dziennika The Financial Times. Zobaczcie efekty.

The Financial Times jest brytyjskim dziennikiem, który poświęca szczególną uwagę tematyce ekonomii i biznesu. Z kolei, ukazujący się co miesiąc weekendowy dodatek do gazety - How To Spend It, skupia się przede wszystkim na tematyce dóbr luksusowych, takiej jak nieruchomości, hotelarstwo, motoryzacja czy moda.

 

Ta ostatnia stała się właśnie inspiracją do sesji „Shirts That Flirt”, autorstwa Davida Ferrua. Jak sugeruje tytuł edytorialu, punktem wyjścia okazał się ostatnio bardzo popularny trend z wybiegów najważniejszych tygodni mody, czyli koszule.

 

W tym sezonie, ten klasyczny element garderoby doczekał się zupełnie nieklasycznej formy prezentacji. Czasem zmieniał swoją funkcję, pełniąc rolę spódnicy. Innym razem przypominał w kroju inne części ubioru i stawał się tuniką, sukienką bądź długim płaszczem. Lista „koszulowych metamorfoz” nie ma końca, a namiastkę tych wszystkich pomysłów znanych z wybiegu, możecie zobaczyć przy okazji wspomnianej wyżej sesji, której główną bohaterką została polska modelka Maria Loks, reprezentująca agencję D’Vision.

 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Maria Loks | David Ferrua | The FT How To Spend It Magazine | Damian Foxe |

podobne artykuły