Logotyp serwisu lamode.info
OLA RUDNICKA W SESJI DLA VOGUE JAPAN – PAŹDZIERNIK 2014

OLA RUDNICKA W SESJI DLA VOGUE JAPAN – PAŹDZIERNIK 2014

Ola Rudnicka pojawiła się w sesji dla październikowego wydania Vogue Japan. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na fotografiach Camilli Åkrans.

Nie tak dawno zobaczyliśmy ją w najnowszych edytorialach dla takich magazynów jak m.in. Purple Fashion, W Magazine czy Vogue China. Nie zabrakło jej również w jubileuszowej edycji Vogue Italia, gdzie pojawiła się w doborowym towarzystwie najpopularniejszych gwiazd modelingu. Ola Rudnicka nie zwalnia tempa, a do jej błyskawicznie rozrastającego się portfolio cały czas dołączają nowe sesje najlepszych fotografów mody.

 

Przy okazji październikowego wydania japońskiego Vogue’a, Ola Rudnicka po raz kolejny spotyka się na planie zdjęciowym z Camillą Åkrans. Kolejna współpraca szwedzkiej fotografki i polskiej modelki dotyczy sesji „The Wild Child”. Jak sugeruje tytuł edytorialu, podstawą stylizacji autorstwa Sissy Vian okazał się trend na zwierzęce wzory. Tym sposobem, na zdjęciach dominują zestawy w cętki, w szeregu różnych wariacji i bogatej palecie samych brązów. W połączeniu z kabaretkami, panterkowe płaszcze, sukienki, spodnie czy kozaki nabierają jeszcze bardziej ekstrawaganckiego i wyrazistego charakteru.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty. 

 

 

 

 

tagi: Ola Rudnicka | Vogue Japan | Vogue Japan październik 2014 | Camilla Åkrans | Sissy Vian |

podobne artykuły