PL / EN
SOLAR - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

SOLAR - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Do kampanii promującej najnowszą jesienno- zimową kolekcję marki Solar, zaproszono dwie polskie top modelki – Patrycję Gardygajło i Charlotte Tomaszewską. Zobaczcie, jak wypadły w obiektywie szwajcarskiego fotografa René Habermachera.  

Marka Solar postawiła w tym sezonie poprzeczkę bardzo wysoko, zarówno jeśli chodzi o kolekcję, jak i twarze, które wybrała do jej promocji. A wybrała nie byle kogo, bo czołowe polskie top modelki – Patrycję Gardygajło i Charlotte Tomaszewską. Obie mają na swoim koncie współpracę z najlepszymi światowymi markami. W przypadku Patrycji jest to m.in. Oscar de la Renta, Patrizia Pepe, Moschino czy Dolce&Gabbana. Z kolei Charlotte może pochwalić się pracą przy lookbooku Marc Jacobs Resort 2014 oraz pokazach Band of Outsiders czy Vivienne Westwood. Co więcej, do uchwycenia projektów z jesienno- zimowej kolekcji, polski brand zaprosił szwajcarskiego fotografa René Habermachera, który ma na swoim koncie publikacje w takich branżowych magazynach jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar” i „Vanity Fair”, a także pracę dla takich marek jak Dior, Hugo Boss, Comme des Garçons  czy Rick Owens.

 

Do  stworzenia najnowszej kampanii Solar, swoje „trzy grosze” dorzucił również Robert Kiełb, który odpowiadał za stylizacje Patrycji i Charlotte. Przy współpracy z tak doświadczonymi modelkami i równie profesjonalnym fotografem, trudno o inne rezultaty! Tym bardziej, ze marka Solar od początku swojego istnienia stawia w swoich projektach na jakość. Ta, w połączeniu z klasycznymi rozwiązaniami, ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi i różnorodnymi formami, dała efekt na naprawdę światowym poziomie. Miło patrzeć na kampanię polskiej marki zrobioną z tak dużym zaangażowaniem, którą w tym przypadku, widać naprawdę w każdym szczególe.  

 

Poniżej możecie obejrzeć wideo promujące kampanię oraz wszystkie zdjęcia. 

 

Źródło: youtube.com


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: René Habermacher | Patrycja Gardygajło | Charlotte Tomaszewska | Solar jesień zima 2014/2015 | Solar |

podobne artykuły