PL / EN
OLA RUDNICKA W KAMPANII H&M STUDIO - SEZON JESIEŃ ZIMA 2014

OLA RUDNICKA W KAMPANII H&M STUDIO - SEZON JESIEŃ ZIMA 2014

Przepiękna Polka, która aktualnie jest jedną z najbardziej obiecujących twarzy modelingu, pojawiła się właśnie w sesji wizerunkowej najnowszej linii premium H&M. Zobacz koniecznie!

Szwedzki gigant odzieżowy znany już jest z tego, że do współpracy zaprasza największe nazwiska ze świata mody. Na billdordach z reklamą H&M mogliśmy już oglądać m.in. Mirandę Kerr, Gisele Bundchen, Andreę Diaconu, Biancę Balti czy Jourdan Dunn.

 

Zaledwie dwa tygodnie temu w sieci pojawiła się najnowsza kampania znanej sieciówki na sezon jesień zima 2014, której gwiazdami zostały Liu Wen, Liya Kebede oraz Natasha Poly. Teraz światło dziennie ujrzała sesja wizerunkowa linii premium – H&M Studio A/W 14, która od jutra dostępna będzie w wybranych sklepach marki na całym swiecie.

 

Na fotografiach promujących najnowszą kolekcję zobaczymy Chiharu Okunugi oraz aktualnie najgorętsze nazwisko branży modelingu – Olę Rudnicką. Podopieczna Model Plus wciąż nie zwalnia tempa, poszerzając swoje portfolio o coraz bardziej prestiżowe projekty.

 

Trzymamy kciuki za światową karierę blondwłosej piękności, a Was zapraszamy do galerii, w której znajdziecie także kilka zdjęć z backstage’u.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ola Rudnicka | H&M Studio | kampania jesień zima 2014 | Hennes & Mauritz | H&M |

podobne artykuły