PL / EN
RUSZYŁ CZWARTY SEZON „TOP MODEL” W TVN

RUSZYŁ CZWARTY SEZON „TOP MODEL” W TVN

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów polskiej telewizji właśnie powrócił. Czwarta edycja show to nie tylko nowe emocje, ale także zupełnie inne zasady. Wśród uczestników pojawili się mężczyźni. Zobaczcie, co działo się w pierwszym odcinku!

Za nami premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu „Top Model”, programu, który już od pierwszej edycji nieprzerwanie budzi skrajne emocje i zaciekawienie telewidzów, również tych niezainteresowanych tematyką modową. Każda jego nowa odsłona wprowadza kolejne zmiany. Tym razem, w ramach równouprawnienia płci szanse na zrobienie kariery i wywalczenie kontraktu z agencją modeli mają także panowie. Czym jeszcze zaskoczą nas nowe odcinki? Program odwiedzili m.in. Bar Rafaeli i Tommy Ward, a uczestnicy zostali poddani ekstremalnym warunkom w czasie sesji. 

 

W pierwszym odcinku, podczas warszawskich castingów, szlaki dla debiutujących w modelingu panów przetarł Paweł Młynarczyk, na co dzień trener na siłowni i tancerz erotyczny. Co prawda, nie zrobił wrażenia na jurorach swoją atletyczną budową, jednak zwrócił uwagę damskiej części jury próbką swoich możliwości tanecznych. Zdecydowanie lepiej poszło Michałowi Baryzie z Konecka. Bardzo dobre warunki fizyczne i smutna historia w tle pomogły mu przejść do kolejnego etapu. W Gdańsku reprezentację mężczyzn w programie wzmocnił ciekawie zapowiadający się Łukasz oraz mieszkający na co dzień w Holandii Grzegorz Władaś, o bardzo ciekawej i zapadającej w pamięć urodzie.

 

Dziewczyny z castingu w Warszawie wysoko postawiły poprzeczkę. Nasze serce podbiła przypominająca Irinę Shayk Paulina Misza Czumaczenko, dla której praca w modelingu byłaby spełnieniem marzeń. Świetne warunki do kariery modelki zdradzały także Nigeryjka Osi Ugonoh oraz długonoga blondynka ze Szczecina Marta Sędzicka. Ich idealne proporcje zrobiły wrażenie na całym jury. W odcinku pojawiła się także zwyciężczyni ostatniej edycji Zuza Kołodziejczyk, która wspierała uczestników w trakcie castingu w Gdańsku.

 

Największą sensacją odcinka został androgyniczny Mateusz Maga z Jarosławia, który na co dzień zmaga się z niezrozumieniem ze strony równieśników. Jego oryginalne rysy twarzy i specyficzna uroda zrobiły wrażenie nie tylko na jury, ale wzbudziły mieszane emocje wśród telewidzów i internautów. Nie zabrakło także wesołych momentów. Na wybiegu pojawiła się kulejąca modelka i absolutny hit odcinka, Elvis z krainy deszczowców.

 

Zobaczcie fotorelację z odcinka.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: nowy sezon "Top Model" | czwarta edycja "Top Model" | Joanna Krupa | TVN | Zuza Kołodziejczyk | Kasia Sokołowska |

podobne artykuły