PL / EN
NIESAMOWITA SESJA ZDJĘCIOWA PSZEMKA DZIENISA DLA ORSKIEJ

NIESAMOWITA SESJA ZDJĘCIOWA PSZEMKA DZIENISA DLA ORSKIEJ

Nieszablonowe podejście do tematu biżuterii i oryginalny design to znaki rozpoznawcze polskiej marki Orska. Tym razem stały się także głównym motywem sesji wizerunkowej. Zobaczcie zdjęcia autorstwa Pszemka Dzienisa!

W projektach Orskiej trudno doszukać się nudy i banalnych rozwiązań. Projektantka od początku konsekwentnie podąża własną drogą i lubi przecierać nowe szlaki w jubilerstwie. Słynie z niekonwencjonalnych pomysłów, a swoje dodatki robiła już z sieci rybackich, starych monet czy bambusa. Co więcej, jako kobieta wie, jak powinna wyglądać biżuteria, by nosić ją z przyjemnością. Jej odmienny i charakterystyczny styl oraz piękne subtelne projekty nie dają spokoju już po pierwszym zetknięciu się z nimi. Ciekawy sposób obchodzenia się z materiałami i niespotykane dotąd formy działają na wyobraźnię i dodają charakteru nawet prostej stylizacji.

 

Perfekcja i niszowa wizja biżuterii przyciągnęły do współpracy Pszemka Dzienisa, jednego z najbardziej utalentowanych fotografów młodego pokolenia, którego prace można było oglądać na wystawach w Budapeszcie, Warszawie czy Poznaniu. Zderzenie tych dwóch kreatywnych osobowości zaowocowało ciekawą i nieszablonową sesją zdjęciową, która w minimalistyczny sposób przedstawiła projekty ozdób, bez zbędnych i odciągających uwagę szczegółów. Ostatecznie cały projekt przybrał postać klimatycznych renderów, które artysta uzyskał, dzięki technice uwiecznienia biżuterii na zdjęciach wcześniej sfotografowanych osobowości. Bohaterami sesji zostali niezwykli ludzie związani z różnymi dziedzinami sztuki i nauki, m.in. ilustratorka, ekonomistka czy archeolog.

 

Zobaczcie efekty sesji!

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: biżuteria Orska | sesja Pszemka Dzienisa dla Orskiej | Orska | biżuteria | Pszemek Dzienis | Przemek Dzienis |

podobne artykuły