PL / EN
ESOTIQ - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

ESOTIQ - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

W swojej najnowszej kolekcji, Esotiq stawia na subtelność i elegancję. To właśnie, dla większości kobiet oraz ambasadorki marki - Joanny Krupy, stanowi wyznacznik idealnej bielizny. 

Marka Esotiq nie od dziś zna potrzeby swoich klientek i wie, jaką bieliznę chciałaby mieć w swojej szafie każda kobieta. Niezależnie od materiału, z którego jest uszyta czy koloru - co jest już zdecydowanie indywidualną kwestią, ten element garderoby powinna zawsze charakteryzować przede wszystkim subtelność i elegancja, które są wyznacznikami intymności i kobiecości w najlepszym wydaniu.  

 

Jesienno- zimowa linia marki, to przede wszystkim kolekcja staników push-up Simply The Sexiest. Za finalny wygląd projektów odpowiada również twarz marki i jej ambasadorka, Joanna Krupa. - Chciałam, aby ta kolekcja była nie tylko sexy, ale też piękna i bardzo fashion. Dlatego push-up collection to modowe kolory i najnowsze trendy, ale też koronki, hafty i dodatki, żeby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie – mówi modelka.

 

Wśród najnowszych propozycji Esotiq znalazło się aż osiem różnych fasonów biustonoszy typu push- up, m.in. z wbudowanymi oraz wymiennymi wkładkami piankowymi żelowymi, modele 2 size-up czy staniki z gładkimi miskami. Ta bogata oferta sprawia, że każda kobieta z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie. 

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Esotiq | Esotiq jesień zima 2014/2015 | Joanna Krupa |

podobne artykuły