Logotyp serwisu lamode.info
UWAGA, WYJĄTKOWY KONKURS – SZKOŁA MAKIJAŻU Z LANCÔME

UWAGA, WYJĄTKOWY KONKURS – SZKOŁA MAKIJAŻU Z LANCÔME

Baw się kolorami na wiosnę! Odwiedź nasz cykl „Szkoła makijażu z LANCÔME”, weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech wyjątkowych zestawów kosmetyków marki LANCÔME, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo!

 

Naturalny, zmysłowy, hipnotyzujący, a może w stylu Emmy Watson? – wykonaj jeden z nich i weź udział w konkursie „Szkoła makijażu z LANCÔME”.


1.Szkoła makijażu z LANCÔME - Makijaż naturalny kliknij link

2. Szkoła makijażu z LANCÔME - Makijaż zmysłowy kliknij link

3. Szkoła makijażu z LANCÔME - Makijaż hipnotyzujący kliknij link

4. Szkoła makijażu z LANCÔME - Makijaż w stylu Emmy Watson kliknij link

 

Ruszamy z cyklem „Szkoła makijażu z LANCÔME”, w którym to zaprezentowane zostaną krok po kroku cztery makijaże wykonane przez wizażystów LANCÔME podczas sesji zdjęciowej „Metamorfoza z LANCÔME”. Śledźcie publikacje uważnie, inspirujcie się i koniecznie weźcie udział w naszym konkursie, w którym możecie wygrać aż trzy wyjątkowe zestawy kosmetyków. W skład każdego zestawu wejdzie podkład TEINT IDOLE ULTRA 24H, pomadka ROUGE IN LOVE, lakier do paznokci VERNIS IN LOVE, mascara HYPNÔSE oraz cienie do powiek OMBRE ABSOLUE PALETTE.

 

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/UWAGA WYJATKOWY KONKURS – SZKOLA MAKIJAZU Z LANCOME/2012_04_16_087796_O.jpgfot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO - „Szkoła makijażu z LANCÔME”, w roli modelki Natalia Gołębiowska (charlotte-rouge.blogspot.com)

 

 

NATURALNY, ZMYSŁOWY, HIPNOTYZUJĄCY, TRENDY… UWAGA, KONKURS!

 

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie wystarczy, że w dniach od 20. kwietnia do 11. maja 2012 r. do godz. 23:59 prześlesz na adres konkurs@lamode.info zdjęcie wykonanego przez siebie makijażu, inspirowanego jednym z czterech, zaprezentowanych w naszej „Szkole makijażu z LANCÔME” – naturalnym, zmysłowym, hipnotyzującym lub w stylu Emmy Watson.

 

14. maja 2012 r. opublikujemy 10 najlepszych naszym zdaniem nadesłanych propozycji makijaży, które to zostaną poddane Waszemu głosowaniu w celu wyłonienia jednej laureatki. Głosowanie zakończy 15. maja 2012 r. o godz. 23:59. Dwie pozostałe laureatki wybierze marka LANCÔME. Wyniki konkursu ogłosimy 16. maja 2012 r. na łamach LAMODE.INFO oraz profilu LANCÔME POLSKA na Facebooku.

 

Regulamin Konkursu "Szkoła makijażu z LANCÔME"

 

Inspirujcie się i bawcie kolorami! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Powodzenia!

 

Zapraszamy na profil LANCÔME POLSKA na Facebooku.

tagi: Szkoła makijażu z Lancôme | Lancôme | konkurs |

podobne artykuły