PL / EN
NYDEN – NOWA MARKA H&M

NYDEN – NOWA MARKA H&M

Poznajcie nowy projekt marki H&M!

H&M wprowadza na rynek nową markę Nyden dla pokolenia millenialsów. Poznajcie szczegóły!

O PROJEKCIE NYDEN

W katalogu H&M znajdziecie takie marki jak Cos, & Other Stories, Weekday, Cheap Monday, Monki oraz Arket. Ostatni z brandów oferuje produkty stworzone w duchu minimalizmu, ponadczasowe i wysokiej jakości. Lista marek zostanie uzupełniona o nowość: Nyden - nazwa stworzona dzięki kombinacji dwóch szwedzkich słów: „nowy” oraz „to”. Pomysł powstał z inicjatywy 35-letniego Oscara Olssona, który odpowiada za innowacje w H&M. Plan zostanie wdrożony na początku 2018 roku.

POLECAMY: H&M SPRZEDAJE NAJMNIEJ OD 10 LAT, ZARA ROŚNIE W SIŁĘ

NYDEN: FILOZOFIA MARKI

Marka Nyden ma ściśle określoną klientelę. Jest dedykowana pokoleniu millenialsów, a w odróżnieniu od pozostałych tego typu brandów, oferuje luksusowe produkty, które wcale nie muszą iść w parze z najnowszymi trendami z pokazów mody. W dodatku, klienci będą mogli nabyć ubrania z kategorii premium w przystępnej cenie. Wszystkie kolekcje zostaną zaprojektowane w Los Angeles, a nie Szwecji i powstaną pod okiem influencerów, celebrytów oraz gwiazd sceny muzycznej. Zdaniem Oscara Olssona, ostatnimi czasy to gwiazdy social media dyktują trendy obecne w modzie ulicznej. Koncepcja będzie realizowana w duchu „fast fashion”: pojawią się tylko krótkie serie ubrań, a nie sezonowe kolekcje. Dzięki temu, klienci docenią nowy zakup, który stanie się jeszcze bardziej ekskluzywny.

Na dzień dzisiejszy, istnieje strona nyden.com, na której można wpisać swój adres mailowy i uzyskać dostęp do Instagrama @wearenyden

Co myślicie o nowym pomyśle i czy wróżycie mu sukces?

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: kolekcja | H&M |

podobne artykuły