PL / EN
NOWY ZAPACH GIORGIO ARMANI – CODE LUNA

NOWY ZAPACH GIORGIO ARMANI – CODE LUNA

Księżyc jako źródło inspiracji najnowszego zapachu Giorgio Armani – Code Luna. Poznaj zmysłowość cytrusów, kobiecą delikatność i pożądanie zamknięte w jednym flakonie.

Dla Giorgio Armaniego księżyc to element od dawna inspirujący i potwierdzający jego bliski związek z naturą. W najnowszym dziele projektanta – zmysłowym eliksirze Code Luna odnajdujemy niemal bezpośrednie nawiązanie.

 

Nowy zapach jest delikatny, kobiecy i niezwykle uwodzicielski. Code Luna to kolejna odsłona sagi CODE, która pozostawia na ciele kobiety hipnotyzujący ślad. W nutach zapachu odnajdujemy orzeźwiające cytrusy, w tym roziskrzone nuty begamotki, zielony akcent esencji z gorzkiej pomarańczy i akordy soczystej gruszki. Tajemniczym składnikiem woni jest jednak „księżycowy kwiat” uprawiany w Indiach, który według legendy rozkwita tylko podczas pełni księżyca i zapylany jest przez ćmy. Brzmi magicznie? I taki jest ten pełen zmysłowości zapach z nutami wanilii i drzewa cedrowego.

 

Na kobietę Code Luna Giorgio Armani wybrał włoską aktorkę Velarię Bilello, która uosabia siłę i potrafi rozpalić zmysły. Zdjęcia do kampanii wykonał Paolo Roversi. Zobaczcie film jego autorstwa.

 

Zapach dostępny jest w dwóch pojemnościach:

50 ml - 250 PLN

75 ml - 360 PLN

 

 

 

źródło: www.youtube.com

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Code Luna | Giorgio Armani |

podobne artykuły