PL / EN
KONKURS BOBBI BROWN

KONKURS BOBBI BROWN

Portal LAMODE.INFO we współpracy z marką kosmetyczną Bobbi Brown przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z pięciu zestawów kosmetyków!

„Nieważne, w jakiej części świata się znajdujesz, wszędzie kobiety pragną jednej rzeczy, chcą być piękniejsze i bardziej pewne siebie, a przy tym pragną pozostać sobą” – twierdzi Bobbi Brown, założycielka marki kosmetycznej Bobbi Brown.

 

Bobbi od początku była zwolenniczką naturalnego wyglądu i jako makijażystka wielokrotnie borykała się z problemem doboru kosmetyków o odpowiednim odcieniu. Szukała bowiem takich produktów, które subtelnie podkreślą urodę kobiety. Niestety w latach 80. było to niezwykle trudne zadanie. Wszystko się zmieniło, gdy w czasie sesji fotograficznej do jednego z magazynów Bobbi poznała farmaceutę. Zwierzyła mu się, że szuka kosmetyku o barwie zbliżonej do barwy ust. W wyniku tej współpracy powstał brązowo-różowy odcień Brown Lip Color. Wkrótce stworzyła również gamę odcieni do oczu, policzków i ust zawierającą zarówno subtelne, jak i intensywne barwy, podkłady, korektory oraz pudry.

 

Kosmetyki Bobbi Brown szybko zdobyły uznanie klientek, a marka stała się popularna na całym świecie, także w Polsce. W naszym kraju można je kupić w wybranych perfumeriach Douglas: Warszawa (Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia), Poznań (Stary Browar), Kraków (Galeria Krakowska).

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

Wszystkim uczestnikom konkursu Bobbi Brown dziękujemy za licznie nadesłane zgłoszenia. Redakcja LAMODE.INFO zestawami kosmetyków Bobbi Brown nagradza:

 

1. Dominikę G. z Koszalina
2. Sylwię M. z Przeźmierowa
3. Patrycję B. z Ostrowa Wielkopolskiego
4. Małgorzatę R. ze Świdwina
5. Mariolę W. z Janowa

 

Laureatom konkursu gratulujemy. Nagrody wyślemy pocztą!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: konkurs | makijaż | make up |

podobne artykuły