PL / EN
NOWOŚĆ OD LOEWE – ZAPACH DLA MĘŻCZYZN SOLO PLATINUM

NOWOŚĆ OD LOEWE – ZAPACH DLA MĘŻCZYZN SOLO PLATINUM

Zaskakujące nuty zapachowe ukryte w minimalistycznym designie. Najnowszy zapach dla mężczyzn Loewe Solo Platinum to kwintesencja hiszpańskiej marki.

Uosabia współczesnego mężczyznę - bezkompromisowego, wyrafinowanego i pełnego kontrastów. Rycerza XXI wieku według Loewe, który pokazany jest w nieco ironiczny sposób - na motocyklu zamiast na koniu. Taki jest najnowszy zapach hiszpańskiej marki Loewe. Skierowany do mężczyzn Solo Platinum jest równie przewrotny, co promująca go kampania. Z jednej strony łączy w sobie świeże i drzewne nuty, ale także mocniejsze - balsamiczne i korzenne.

 

W niezwykle prostym flakonie znajdziemy akordy olibanum, cedru atlaskiego, szarej ambry, benzoesu syjamskiego, czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej i tymianku - wszystko to dopełnione delikatną lawendą i zaskakującą czarną herbatą oraz skórą! Jak na markę słynącą ze skórzanych wyrobów przystało. Finalny zapach o innowacyjnej kompozycji jest zrównoważony i elegancki. Znajdziecie go w Sephorze, która w Polsce, zapach ma na wyłączność.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Loewe | Loewe Solo Platinum | perfumy | zapachy dla mężczyzn |

podobne artykuły