PL / EN
NOWOŚĆ OD BOBBI BROWN – SHEER LIP COLOR

NOWOŚĆ OD BOBBI BROWN – SHEER LIP COLOR

Czternaście odcieni idealnych na wiosnę, łatwa aplikacja oraz formuła, która nadaje delikatny połysk. Poznajcie nowe pomadki od marki Bobbi Brown – Sheer Lip Color.

Jaka jest idealna pomadka? Na pewno taka, która nie tylko idealnie kryje usta kolorem, ale także taka, która odżywia je, poprawia ich kondycję oraz jest łatwa w aplikacji. Dokładnie na wszystkie te rzeczy postawiła marka Bobbi Brown tworząc najnowszą kolekcję pomadek Sheer Lip Color.

 

To czternaście różnych kolorów idealnych na wiosnę – znajdziemy wśród nich zarówno te neutralne jak i jaskrawe – ukrytych w lekkiej formule, która gładko i równomiernie rozprowadza się na ustach nadając im delikatny połysk. Dodatkowo dużym atutem Sheer Lip Color jest łatwa aplikacja, która nie wymaga użycia lustra, ale także zawarte w niej masło shea i murumurum oraz olej z pestek moreli, dzięki czemu poprawia się kondycja naszych ust.

 

Skąd aż tyle nowych kolorów? Inspirowane są podróżami, kolorowymi tkaninami, oraz kobietami spotkanymi na ulicach przez założycielkę marki Bobbi Brown. Niektóre odcienie powstały z myślą o jasnej karnacji Azjatek. Pomadki pojawią się w wybranych perfumeriach Douglas już w maju.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Sheer Lip Color | kosmetyki do makijażu | pomadka | szminka | BOBBI BROWN |

podobne artykuły