Logotyp serwisu lamode.info
Nowość Charlotte Tilbury. Ten krem zachwyci Cię działaniem i formułą

Nowość Charlotte Tilbury. Ten krem zachwyci Cię działaniem i formułą

Cudownie nawilżający i otulający, a przy tym lekki i nieobciążający - MAGIC WATER CREAM Charlotte Tilbury to gorąca nowość od słynnej makijażystki.

Spis treści

1. MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY: JAK DZIAŁA?

2. MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY: SKŁADNIKI

10 lat po premierze kultowego Magic Cream od Charlotte Tilbury, makijażystka powraca z nowym kosmetykiem pielęgnacyjnym. MAGIC WATER CREAM łączy w sobie odżywcze właściwości swojego poprzednika, jednak rozbudowane o cudowną, wodną lekkość formulacji bez ryzyka rolowania pod podkładem.

MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY: JAK DZIAŁA?

Nowy krem Charlotte Tilbury natychmiast przywraca właściwy poziom nawilżenia i zamyka wilgoć wewnątrz skóry, dzięki specjalnej innowacyjnej technologii. Kosmetyk redukuje również szorstkość, zaczerwienia skóry oraz widoczność porów, przywraca też miękkość i jędrność. Równocześnie zachwyca swoją lekką, żelowa konsystencją, która natychmiast się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy na skórze.

MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY: SKŁADNIKI

MAGIC WATER CREAM od Charlotte Tilbury to gwarancja pożądanego efektu glass skin. Wszystko to zasługa dobroczynnego składu nowości, w którym znalazły się wyselekcjonowane składniki: betaglukan, niacynamid, biopeptydy czy innowacyjny Hydagen® Aquaporin. Nic więc dziwnego, że krem oferuje aż 100 godzin nawilżenia cery!

MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY (fot. materiały prasowe)

MAGIC WATER CREAM CHARLOTTE TILBURY (fot. materiały prasowe)

“Nazywam to magiczną wodą fontanny młodości i blaskiem w słoiczku."

– Charlotte Tilbury MBE

Na dodatek krem jest całkowicie bezzapachowy i wolny od okrucieństwa wobec zwierząt. Produkt dostępny jest w pojemności mini 15 ml i standardowej 50 ml.

Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: krem | pielęgnacja | Charlotte Tilbury |

podobne artykuły