Logotyp serwisu lamode.info
To serum sprawiło, że moje włosy przestały wypadać. Używa go Nicole Kidman

To serum sprawiło, że moje włosy przestały wypadać. Używa go Nicole Kidman

Efekty przed i po są niesamowite. 

 

Spis treści

1. Serum na wypadające włosy - sprawdziłyśmy produkt od Vegamour

2. Skład kosmetyku, który działa na wypadające włosy 

3. Jak stosować serum?

Możliwych przyczyn wypadania włosów jest wiele. Ubytki może powodować niewłaściwa dieta, zła pielęgnacja, przewlekły stres, zaburzenia hormonalne czy leki osłabiające strukturę włosa. Nie w każdym przypadku przywrócenia równowagi włosów rozwiąże leczenie „od środka”. 

Gdy wypadanie jest wynikiem chorób hormonalnych lub następstwem działania niektórych leków, prócz zażywania odpowiednich witamin musimy postawić na silne kosmetyki, które odżywią włosy i wpłyną na ich siłę. Tu sprawdzi się Gro Hair Serum od marki, która stawia na świadomą pielęgnacje i szczerą komunikację z klientem. 

Serum na wypadające włosy - sprawdziłyśmy produkt od Vegamour

Gro Hair Serum od Vegamour to absolutny hit - ten kosmetyk kochają wszystkie włosomaniaczki. Jest również ulubieńcem kobiet zmagających się z PCOS i towarzyszących chorobie zmianami hormonalnymi. Reklamowała go m.in. Mandy Moore, Nicole Kidman i Bella Hadid. Jedna z internautek napisała: Żaden inny produkt nie oddał mi włosów po tym, jak je wszystkie straciłam. Według badań, serum zwiększa gęstość o 52% oraz reguluje wypadanie włosów do 76%. Patrząc na zdjęcia publikowane przez osoby korzystające z zalet serum, wszystko to co obiecuje Vegamour jest prawdą. Nie bez powodu produkt zapewnił marce pierwsze miejsce w konkursie SHAPE Beauty w 2022 roku

Zobacz też: WYSTARCZY JEDEN KOSMETYK I KILKA TRIKÓW, BY ZADBAĆ O PIĘKNE WŁOSY LATEM

Skład kosmetyku, który działa na wypadające włosy 

Wegańskie serum marki Vegamour opiera się na trzech kluczowych składnikach: ekstraktu z kurkuminy, czerwonej koniczyny i fasoli mung. Oprócz tego, jest wolne od toksycznych chemikaliów, a podczas badań klinicznych wykazał właściwości zagęszczające, wzmacniające włos i ograniczające jego wypadanie (m.in. przez blokowanie DTH). 

Na stronie internetowej marki klientki publikują swoje spostrzeżenia dotyczące terapii Gro Hair Serum i opinii jest ponad 4014. Przeczytałam ich naprawdę wiele - niektóre komentujące cierpią na łysienie plackowate, obniżoną odporność, poporodowy ubytek włosów, a inne walczą ze skutkami zakończonej chemioterapii. W każdym z tych przypadków regularne stosowanie przynosi cuda! „Straciłam dużo włosów po wycięciu tarczycy w 2012 roku. Ich ponowne zapuszczanie było prawdziwą walką! Teraz używam GRO Hair Serum co drugi dzień. Moje włosy wokół skroni znów rosną! Kocham to” - pisze jedna z nich.

Przeczytaj też: ITALIAN BOB JEDNĄ Z NAJMODNIEJSZYCH FRYZUR 2023. ODMŁADZA I DODAJE ELEGANCJI

Jak stosować serum?

Według zaleceń, efekty terapii zobaczymy po trzech miesiącach stosowania serum, a po czterech zauważymy ogromny wzrost gęstości włosów. Jak w przypadku większości kosmetyków, serum od Vegamour wymaga regularności - wystarczy wmasować produkt w skórę głowy rano lub wieczorem, najlepiej we włosy suche lub osuszone ręcznikiem. Jedna buteleczka serum kosztuje 64 dolary amerykańskie, czyli w przeliczeniu ok. 259 zł. Z kolei trzy opakowania można kupić w promocyjnej cenie - za 139 dolarów amerykańskich (ok. 600 zł).

Przeczytaj też: SIWE WŁOSY: JAK JE PODKREŚLAĆ I CIESZYĆ SIĘ SREBRZYSTĄ CZUPRYNĄ? 

Zdjęcie główne: Instagram @vegamour

tagi: serum | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły