PL / EN
NOWA ROLA KATE MOSS W BRYTYJSKIM VOGUE

NOWA ROLA KATE MOSS W BRYTYJSKIM VOGUE

Brytyjska ikona Kate Moss już nie tylko na okładkach i w sesjach najważniejszych magazynów mody. Topmodelka dołączyła do zespołu brytyjskiego Vogue w nowej roli - współpracującej z pismem redaktorki mody.

W ciągu dwudziestu lat (od jej debiutu w marcu 1993 roku) pojawiła się na 33 okładkach brytyjskiego Vogue’a. Tym razem przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Brytyjska topmodelka będzie również współpracującą z Vogue UK - redaktorką mody. Pierwsze efekty jej pracy będziemy mieli okazję poznać już w wiosennym numerze magazynu. Kate Moss dołączy do zespołu Vogue’a i będzie odpowiedzialna za wybór modeli i fotografów do sesji zdjęciowych.

 

Powyższą informację przekazała redaktor naczelna brytyjskiego Vogue’aAlexandra Shulman. „Jestem zachwycona, że Kate będzie z nami współpracować w nowej roli. Jej bezbłędne wyczucie stylu, ogromna wiedza o modzie i rozumienie tego, co stanowi o doskonałości obrazu, będzie tym bardziej ekscytujące, kiedy zobaczymy je na łamach brytyjskiego Vogue’a. Bardzo się cieszę, że nasz magazyn zyska jej pomysły” – wyznała.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Alexandra Shulman | Kate Moss stylistka | Kate Moss Vogue UK | Vogue UK | KATE MOSS |

podobne artykuły