PL / EN
NOWA POWIEŚĆ SARY SHEPARD

NOWA POWIEŚĆ SARY SHEPARD

Kolejne tajemnice. Kolejne kłamstwa. Poznajcie następną serię książek Sary Shepard, twórczyni znanej na całym świecie serii „Pretty Little Liars”!

Zapewne słyszeliście o  Spencer, Hannie, Arii oraz Emily - mieszkankach małego, na pozór idealnego miasteczka Rosewood. Ich spokojne życie zostaje zachwiane po zaginięciu liderki paczki, a ich najskrytsze sekrety mogą ujrzeć światło dzienne.  

 

Seria książek pt. „Pretty Little Liars”, na podstawie której został nakręcony serial o tym samym tytule, wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Sara Shepard, autorka powieści oraz twórca serialu, znowu powraca do intrygującej tematyki kłamstwa.

 

9 października do księgarń trafiła jedna z najbardziej oczekiwanych książek młodzieży tej jesieni – „Gra w kłamstwa”. Jest to pierwszy tom kolejnego cyklu Sary Shepard opowiadający historię dwóch bliźniaczek – Emmy i Sutton. Siostry tuż po narodzinach zostają rozdzielone, przez co wychowują się w różnych środowiskach. W efekcie niespodziewanego rozwoju wydarzeń Emma jest zmuszona udawać siostrę, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Czy podoła temu zadaniu? I czy tym razem kłamstwa wyjdą na jaw?

 

Również na podstawie tej serii genialna Sara Shepard stworzyła serial o roboczym tytule „The Lying Game”. Jest on jednym z najchętniej oglądanych seriali młodzieżowych w USA i w polskim Internecie.

 

Po wielkim sukcesie wydawniczym oraz telewizyjnym „Pretty Little Liars” teraz przyszedł czas na „Grę w kłamstwa”. Nazwisko Shepard jest gwarancją jakości, dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem szykuje się wielki sukces.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Sara Shepard | powieść Sara Shepard | książka „Gra w kłamstwa” |

podobne artykuły