PL / EN
NOWA MODA NA PRAKTYCZNĄ BIŻUTERIĘ - NIEŚMIERTELNIKI

NOWA MODA NA PRAKTYCZNĄ BIŻUTERIĘ - NIEŚMIERTELNIKI

Szukacie ciekawej alternatywy dla standardowej bizuterii? Zapoznajcie się z ofertą sklepu Engrave.pl

Praktyczne i widoczne coraz częściej na szyjach znanych osobistości, celebrytów, piosenkarzy oraz zwykłych ludzi. Mowa o nieśmiertelnikach - wybijanych blaszkach, które pierwotnie wykorzystywane były (i są do dziś) przez wojska całego świata. Rolą nieśmiertelników jest przekazywanie najważniejszych informacji o osobie, która ją nosi. Zwykle są to dane personalne, adresy, numery ICE (numery ratunkowe) lub wyznanie. Coraz częściej ludzie wykorzystują je także jako sposób do wyrażenia siebie - na blaszkach można wybić dosłownie każdy cytat lub powiedzenie. Świetnie sprawdzają się także jako prezent.

 

Nieśmiertelniki stały się częścią mody stosunkowo niedawno. Na początku promowane przez gwiazdy zza Oceanu - nieśmiertelniki na szyi nosi między innymi Eminem, Rihanna, Will Smith oraz Jay Z. Szybko trafiły do Europy i również na polskie szyje gwiazd. Blaszkami na kulkowych łańcuszkach chwalą się Ewa farna czy Kamil Bednarek. To oczywiście tylko przykłady - nieśmiertelniki pojawiają się bardzo często w telewizji oraz życiu codziennym. Spotykane na wystawach w sklepach, pokazach mody lub na szyjach zwykłych ludzi.

 

Nieśmiertelniki i nie tylko


Nieśmiertelniki w wersji wybijanej można kupić u wielu sprzedawców. Problemem nie jest cena, ale ograniczenia - większość oferujących nieśmiertelniki nie posiada maszyn do wybijania polskich znaków diakrytycznych. Niestety, ale takie blaszki tracą na jakości i przesłaniu. Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu - nieśmiertelniki Engrave.pl. To sklep, gdzie prócz oryginalnych blaszek, można zamówić unikalne bransoletki paracord z nieśmiertelnikami oraz breloki, adresówki i wiele więcej. Wisienką na torcie jest możliwość wybijania polskich ogonków na blaszkach (znaki typu ą, ć, ę, ł, ó, ń, ś, ź, ż). W sprzedaży także wiele innych gadżetów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Engrave | Engrave.pl | nieśmiertelniki | biżuteria |

podobne artykuły