PL / EN
MICHAEL PITT PONOWNIE W KAMPANII RAG&BONE

MICHAEL PITT PONOWNIE W KAMPANII RAG&BONE

Michael Pitt ponownie współpracuje z marką Rag&Bone. Przy okazji kampanii wiosna lato 2015 aktor pojawia się nie tylko w roli modela. Poznajcie szczegóły! 

Ostatnia jesienno- zimowa kampania Rag&Bone była bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Marka zaprosiła do współpracy dwójkę niezwykle zdolnych aktorów – dawno niewidzianą Winonę Ryder, która po 10 latach po raz pierwszy pojawiła się jako twarz kolekcji oraz Michaela Pitta. Współpraca z Amerykaninem musiała układać się niezwykle dobrze, bowiem brand postanowił zaangażować go także do swojego najnowszego projektu. Pitt pojawia się w odsłonie wiosenno- letniej kolekcji Rag&Bone nie tylko jako jedna z gwiazd, ale i reżyser spotu reklamowego. Na planie zdjęciowym towarzyszyli mu brytyjski aktor Stephen Graham oraz Astrid Bergès-Frisbey - aktorka o francusko- hiszpańskich korzeniach, z którą Michael Pitt spotkał się już wcześniej na planie filmu „I Origins” (reż. Mike Cahill, 2014).

 

Dwunastominutowy film Pitta oraz zdjęcia reklamowe, które wykonał odpowiedzialny także za wcześniejsze kadry z udziałem Ryder – Glen Luchford, to pierwsza w historii marki kampania, w której na zdjęciach równocześnie promowana jest zarówno damska, jak i męska linia. Ubrania amerykańskiego brandu pojawią się rzecz jasna również w filmie. Już po zwiastunie można się spodziewać, że reżyserski debiut Pitta będzie krótkometrażową historią z wyraźnie nakreślonymi postaciami oraz wątkiem z atrakcyjną kobietą rozdartą pomiędzy dwoma mężczynami. Wszystko to utrzymane w czarno- białej kolorystyce, co dodatkowo wpływa na intrygujący klimat obrazu. Efekty będziecie mogli obejrzeć już niebawem, a póki co, prezentujemy Wam krótki zwiastun.

 

źródło: youtube.com


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Rag&Bone | Michael Pitt | kampania | Rag&Bone wiosna lato 2015 | Astrid Bergès-Frisbey | Glen Luchford |

podobne artykuły