PL / EN
NOWA LINIA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW PANTENE AQUA LIGHT

NOWA LINIA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW PANTENE AQUA LIGHT

Lekka fryzura czy mocne i głęboko odżywione włosy? Eksperci marki Pantene stworzyli linię kosmetyków Pantene Aqua Light, które jednocześnie odżywiają włosy i nie obciążają ich. Sprawdź!

W natłoku codziennych zajęć poszukujemy skutecznych i szybkich rozwiązań, także w pielęgnacji włosów. Wszystkie marzymy o idealnej, lekkiej fryzurze i jednocześnie mocnych, odżywionych włosach. Marka Pantene rozumie potrzeby kobiet i proponuję nową linię kosmetyków do pielęgnacji Pantene Aqua Light, które odżywiają włosy nie obciążając ich przy tym.

 

Dzięki odkryciom naukowców Pantene możemy cieszyć się lekką fryzurą i zwiewnymi włosami przez cały dzień – eksperci marki stworzyli bowiem wyjątkową kolekcję kosmetyków Pantene Aqua Light o lekkiej i bogatej w składniki odżywcze formule, która wzmacnia włosy jednocześnie ich nie obciążając, co pozwala na zachowanie lekkości i swobody ruchu włosów przez cały dzień.

 

Chcieliśmy opracować kosmetyki, które minimalizują efekt obciążenia włosów i sprawiają, że pozostają one właściwie odżywione i mocne, ale jednocześnie świeże i lekkie przez cały dzień – mówi dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Pantene.

 

Sekretem linii Pantene Aqua Light jest unikalna technologia – w kosmetykach zastosowano m.in. formułę Clean-Rinse, dzięki której produkty spłukują się znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki i wyeliminowano też duży procent silikonu, który w przypadku cienkich włosów, nadmiernie je obciąża.

 

Ciesz się lekką fryzurą i doskonale odżywionymi włosami z Pantene Aqua Light. Odkryj produkty w naszej galerii! 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Pantene | Pantene Aqua Light | kosmetyki do pielęgnacji włosów Pantene | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły