PL / EN
NOWA KOLEKCJA LOCAL HEROES LATO JESIEŃ 2013

NOWA KOLEKCJA LOCAL HEROES LATO JESIEŃ 2013

Popularna streetwearowa marka jesienią na polskie ulice przenosi odrobinę kalifornijskiego luzu i amerykańskiej estetyki. Zobaczcie najnowszą kolekcję Local Heroes!

Plisowane spódniczki, krótkie dopasowane sukienki, bluzy i topy niczym z cheerleaderskiej drużyny – tej jesieni będziemy nosić się w amerykańskim stylu! Wszystko za sprawą nowej kolekcji Local Heroes, która zapewne jak poprzednie zawładnie polskimi ulicami. Kalifornijski luz, zabawne nadruki i napisy m.in. dwuczłonowa nazwa marki, która wpisała się w rodzimy streetstyle – tego nie zabraknie w projektach stworzonych przez Aretę Szpurę i Karolinę Słotę na lato jesień 2013.

 

Wszystkie nowości uchwycono w lookbooku autorstwa znakomitego duetu Zuza Krajewska&Bartek Wieczorek.  W podwórkowej estetyce stworzono team Local Heroes z modelek agencji D’Vision i Model Plus. Sportowa drużyna wystylizowana została przez znaną z blogosfery Ewelinę Gralak, a my już upatrzyliśmy sobie kolejny hit polskiej marki – białe bluzy z czerwono-niebieskimi paskami i słynnym już logo.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Local Heroes | Areta Szpura | Karolina Słota | kolekcja jesień 2013 |

podobne artykuły