PL / EN
WIOSENNE NOWOŚCI W MAKIJAŻU OD SEPHORA - KOLEKCJA PASTEL POP

WIOSENNE NOWOŚCI W MAKIJAŻU OD SEPHORA - KOLEKCJA PASTEL POP

Sephora wychodzi do nas z nowymi propozycjami na wiosenny sezon. Kolekcja kosmetyków do makijażu Pastel Pop Look Spring 2013 jest pełna lekkości i świeżych, kuszących barw. Zobaczcie propozycje francuskiej perfumerii!

Sephora zaprasza do zabawy z kolorami! Z myślą o słonecznych i wiosennych dniach, które lada chwila zagoszczą za naszymi oknami, francuska sieć sklepów z kosmetykami przygotowała dla nas nową kolekcję kosmetyków i prezentuje swój wiosenny look makijażów „PASTEL POP”.

 

 

Nas  urzekła lśniąca kredka do ust  Glossy Lip Pencil dostępna w trzech kolorach. Dzięki połączeniu błyszczyka z balsamem kosmetyk nadaje wargom koloru nie wysuszając ich. O to chodzi! Dopasowujący się kolorem do pH skóry róż również nie umknął naszej uwadze. Color Adapt Blush tworzy rozkoszny rumieniec i sprawia, że nasza skóra wygląda apetycznie.

 

 

Wśród propozycji Sephory znajdziemy również produkty, które doskonale wpasują się w walentynkowy klimat, w końcu Dzień Zakochanych tuż tuż! Perfumeria chcąc nam pomóc usidlić serce wybranka, zaprasza do gorącej walentynkowej zabawy. W propozycji na 14 lutego znajdziemy przede wszystkim linię kąpielową w limitowanych czerwono-białych barwach. Te słodkie jak cukierki kosmetyki z pewnością pomogą nam rozgrzać niejedna randkę!

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Pastel Pop Sephora | Sephora na wiosnę | Sephora Pastel Pop Look Spring 2013 | Sephora |

podobne artykuły