PL / EN
DREW BARRYMORE ZAKŁADA MARKĘ KOSMETYCZNĄ

DREW BARRYMORE ZAKŁADA MARKĘ KOSMETYCZNĄ

Po współpracy z marką Lancôme oraz Cover Girl Procter Gamble & Co's, aktorka Drew Barrymore idzie o krok dalej i zakłada własną markę kosmetyczną o uroczej nazwie Flower. Poznajcie szczegóły! 

Trzy dekady kariery aktorskiej wydają się nie zadowalać jednej z popularniejszych aktorek Hollywood - Drew Barrymore od pewnego czasu wzięła się za produkcję i reżyserię. Równolegle zdobywała doświadczenie w branży kosmetycznej pomiędzy 2004 a 2005 rokiem była rzeczniczką Lancôme, później zaś dyrektorem kreatywnym i twarzą Cover Girl Procter & Gamble Co 's. Obecnie idzie o krok dalej, zakładając własna markę kosmetyków kolorowych we współpracy z grupą Maesa. Produkty wejdą do sprzedaży w ramach sieci Wal-Mart już w styczniu 2013.

Marka Flower będzie dostępna w Internecie pod adresem walmart.com oraz w sklepach tej sieci. Chociaż Maesa i Wal-Mart nie ujawnia warunków ich umowy wyłączności, obie strony potwierdzają, iż jest to dlugofalowy kontrakt. Źródła branżowe szacują, iż Flower będzie generować 50 milionów dolarów w pierwszym roku sprzedaży detalicznej.


Produkty Flower będą sprzedawane w cenie od 4,98 dolarów do 13,98 dolarów i obejmą wiele rodzajów kosmetyków - 70 do twarzy, 44 do oczu, 51 do ust i 16 do paznokci. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Drew Barrymore | Lancome | Flower | uroda |

podobne artykuły