PL / EN
NOC ZAKUPÓW W GALERII MOKOTÓW

NOC ZAKUPÓW W GALERII MOKOTÓW

Już pojutrze (14.listopada) „Noc Zakupów” w Galerii Mokotów. Jakie atrakcje, oprócz zniżek, przygotowali dla nas tym razem organizatorzy? Sprawdźcie!

Już 14 listopada ,,Noc Zakupów” w Galerii Mokotów. W godzinach 20.00 - 23.00 w większości sklepów min.: Reserved, Royal Collection, River Island, Springfield, Smyk, Triumph, Ryłko, Venezia będzie można otrzymać specjalne rabaty na: buty, płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki a także bieliznę  i biżuterię. To idealna okazja by odświeżyć szafę.

 

 

„Noc Zakupów” w Galerii Mokotów to swojego rodzaju prawdziwy raj dla fashionistów.  W ten wieczór można liczyć na 20% - 30% zniżki  w sklepach: TruTrusardi, Max Mara,  Versace, Marella, Marino Fabiani czy DeniCler. Specjalne oferty obejmują również najnowsze kolekcje jesień/zima 2013.

 

 

To jednak nie wszystko. Galeria Mokotów dla swoich „nocnych gości” przewidziała dodatkowe atrakcje. Tego wieczoru, czekają na klientów… diamenty. Ich fundatorem jest firma jubilerska „Aren'Art Forever”, partner wydarzenia.  Każdy kto dokona zakupy za min.  250 złotych może wziąć udział w losowaniu 17 sztuk brylantów.

 

 

Osoby, które nie będą miały szczęścia otrzymają w prezencie – kryształ Swarovskiego. Do dyspozycji klientów będą restauracje, bary i stoiska w Alei Smaków, gdzie po zakupowym szaleństwie będzie można usiąść i zjeść posiłek.

 

 

Noc Zakupów Galeria Mokotów

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Noc Zakupów | Galeria Mokotów | Noc Zakupów 14 listopada 2013 |

podobne artykuły