PL / EN
NEW YORK FASHION WEEK - PREZENTACJA KOLEKCJI ELIE TAHARI JESIEŃ ZIMA 2014 2015

NEW YORK FASHION WEEK - PREZENTACJA KOLEKCJI ELIE TAHARI JESIEŃ ZIMA 2014 2015

Zobaczcie, co projektant Elie Tahari zaproponował na sezon jesień zima 2014/2015 podczas prezentacji w swoim nowojorskim butiku.

Do tej pory pomysły projektanta mogliśmy podziwiać na wybiegu. Tym razem jednak kolekcję na jesień zimę 2014 Elie Tahari zaprezentował w swoim flagowym butiku przy Piątej Alei w Nowym Jorku, w czasie tamtejszego Tygodnia Mody. Dokładnie w tym, na miejscu, którego działał kiedyś bank, a jego pozostałość – ogromny sejf – do dziś widnieje na jego wystawie.

 

Wnętrze przemeblowano, modelki ustawiono w jednej linii, a pod sufitem powieszono setki plastikowych parasoli. Temat? Inspirowany piorunami w czasie burzy, światłem rozjaśniającym ciemne niebo. Uchwycono go przede wszystkim w iście zimowej palecie kolorystycznej - czernie i szarości rozjaśniono odrobiną czerwieni i bieli. Projektant umiejętnie między typowo damskie sylwetki wmieszał te, zaczerpnięte z męskiej garderoby i inspirowane sportową estetyką. W kolekcji znajdziemy m.in. moherowe oversizeowe swetry, spodnie cygaretki, płaszcze czy golfy. Uszyto je z bardzo szlachetnych i wytrzymałych tkanin, które zapewnią komfort i ciepło w najniższych temperaturach, a przy tym wyglądają na bardzo delikatne.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Elie Tahari | prezentacja kolekcji | kolekcja jesień zima 2014/2015 | New York Fashion Week |

podobne artykuły