Logotyp serwisu lamode.info
NAWILŻENIE, UKOJENIE, OCHRONA – WYJĄTKOWY FLUID PIELĘGNAYCYJNY LA MER

NAWILŻENIE, UKOJENIE, OCHRONA – WYJĄTKOWY FLUID PIELĘGNAYCYJNY LA MER

Nawilżenie, ukojenie, ochrona, a dzięki temu świetlisty blask i zdrowy wygląd skóry twarzy. Dowiedzcie się, jak odpowiednio pielęgnować cerę w okresie zimowym z kosmetykami marki La Mer.

Nawilżać, koić, chronić – to trzy podstawowe działania, jakie powinien spełniać idealny na zimę produkt do pielęgnacji cery. Mróz, nieprzyjemny wiatr oraz suche powietrze sprawiają bowiem, że skóra twarzy traci jędrność, koloryt i blask. Problemom tym można zaradzić jedynie stosując odpowiednie, profesjonalne produkty do pielęgnacji, a do takich należy z pewnością SPF30 UV Protecting Fluid marki La Mer.

 

Fluid o konsystencji lekkiej emulsji nie obciąża cery, a zawarte w nim sfery fotoniczne pozwalają na zmianę szkodliwych promieni UV, na pozytywne, tym samym zmiejszając ryzyko ewentualnych uszkodzeń i tworząc korzystny dla skóry efekt świetlny. Formuła fluidu wzbogacona jest także o wyciąg z alg morskich, zielony turmalit i zielony, brazylijski malachit – ta niecodzienna kompilacja składników sprawia, że skóra twarzy staje się odpowiednio nawilżona, odprężona i ukojona. Każdy z produktów La Mer zawiera również unikalny kompleks The Miracle Broth™, który jest sekretem wyjątkowości kosmetyków.

 

Twarz jest naszą wizytówką, warto jest więc o nią zadbać także zimą!

 

tagi: La Mer | Crème de la Mer | Max Huber | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły