PL / EN
PRZENIEŚ SIĘ W STYLOWE LATA 20. Z KOSMETYKAMI MARKI BERKELEY SQUARE

PRZENIEŚ SIĘ W STYLOWE LATA 20. Z KOSMETYKAMI MARKI BERKELEY SQUARE

Praktyczne produkty do pielęgnacji ciała zamknięte w stylowych puszkach. Zobaczcie kolekcję mydeł w kostce marki Berkeley Square, które przeniosą Was w lata 20. XX wieku.

Praktyczne i stylowe – takie połączenie miłośnicy mody lubią najbardziej. Z pewnością spodoba się Wam w takim razie nowa linia mydeł w kostce marki Berkeley Square BS 1920 nawiązująca do mody lat 20. XX wieku.

 

Produkty z nietypowej serii zamknięte są w ozdobnych metalowych puszkach, na których widnieją ilustracje, prezentujące modę czołowych artystów z tamtego okresu. Na każdym pudełku znajduje się krótka informacja o artyście oraz historia, która zainspirowała go do stworzenia dzieła.

 

Mydła w kostce z linii BS 1920 dostępne są w czterech kobiecych zapachach – figa i wiśnia, płatki róż, limonka i szałwia oraz biała herbata. Dodatkowo produkty te wolne są od parabenów, olejów mineralnych (pochodnych z ropy naftowej),  sztucznych barwników oraz  SLES (sodium lauryl ether sulfate -środek mający działanie wysuszające, powodujący alergie).

 

Skusicie się na taki drobiazg do Waszej łazienki?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Berkeley Square | BS 1920 | uroda | pielęgnacja |

podobne artykuły