PL / EN
NATALIA VODIANOVA W SESJI DLA DIOR MAGAZINE WIOSNA LATO 2013

NATALIA VODIANOVA W SESJI DLA DIOR MAGAZINE WIOSNA LATO 2013

Zobaczcie nową sesję jednej z najbardziej lubianych modelek w branży. Tym razem Natalia Vodianova wcieliła się w rolę współczesnej kobiety domu mody Dior.

Jedna z najbardziej uroczych modelek na świecie, kopciuszek świata mody, który stał się księżniczką, ulubienica redaktorów z największych tytułów. Natalia Vodianova to z pewnością także jedna z najpiękniejszych kobiet w branży, która swoją delikatną, rosyjską i dziewczęcą urodą podbiła serca wielu. Historia o tym jak z biedy doszła na szczyt tylko sprawia, że ceni się ją jeszcze bardziej.

 

Tym razem możemy podziwiać ją w okładkowej sesji autorstwa Paolo Roversiego dla najnowszego numeru Dior Magazine na wiosnę lato 2013. Bardzo subtelna i minimalistyczna estetyka skupia uwagę na naturalnej modelce – jedynie na moment odciągając ją na projekty z kolekcji domu mody Dior na wiosnę lato 2013. Zdjęcie w długiej marynarce i czerwonej chuście obwiązanej wokół szyi nie bez powodu trafiło na okładkę, tego drugiego już, numeru magazynu francuskiej marki. My jesteśmy zachwyceni!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dior Magazine | Paolo Roversi | DIOR | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły