PL / EN
NATALIA VODIANOVA PO RAZ SIÓDMY DLA STELLI MCCARTNEY - WSZYSTKIE KAMPANIE!

NATALIA VODIANOVA PO RAZ SIÓDMY DLA STELLI MCCARTNEY - WSZYSTKIE KAMPANIE!

Stella McCartney w sezonie wiosna lato 2015 po raz siódmy do współpracy zaprosiła Natalię Vodianovą. Zebraliśmy dla Was wszystkie dotychczasowe kampanie!

Ze względu na swoją historię nazywana jest z sympatii Kopciuszkiem świata mody, bo po dość trudnym i biednym dzieciństwie spędzonym w Rosji, obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających modelek na świecie. Mama czwórki dzieci, filantropka, partnerka Antoine’a Arnault – syna prezesa koncernu LVMH, kobieta sukcesu i teraz także zdecydowanie ulubienica Stelli McCartney.

 

Natalia Vodianova bowiem po raz siódmy została twarzą jej kolekcji! Tym razem piękną Rosjankę możemy podziwiać w kampanii na wiosnę lato 2015, którą po krótkiej przerwie powraca do współpracy z brytyjską projektantką. Ta zaś rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to Vodianova pojawiła się w wiosenno-letniej kampanii marki. Następnie przez kolejne lata regularnie użyczała jej swojego wizerunku, ustępując na moment miejsca Kate Moss i Suvi Koponen w 2014 roku.

 

Do tej pory modelka pracowała dla Stelli McCartney z duetem Mert&Marcus, by w tym roku stanąć przed obiektywem Harley Weir. Jak oceniacie efekty? W galerii dla porównania zebraliśmy dla Was wszystkie siedem kampanii Stelli McCartney z udziałem Natalii Vodianovej!

 

źródło: youtube.com

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Harley Weir | kampania wiosna lato 2015 | Stella McCartney | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły