PL / EN
NATALIA MAKARUK – NEW FACE AGENCJI PARTISAN MODELS

NATALIA MAKARUK – NEW FACE AGENCJI PARTISAN MODELS

Ta dziewczyna ma niesamowity potencjał!

Natalia Makaruk – modelka

Już pierwsze testy w agencji potwierdziły, że nowa podopieczna Partisan Models jest właściwą osobą na właściwym miejscu.  Elektryzująca, niebanalna uroda, silna osobowość i rzadko spotykany w tak młodym wieku charakterystyczny styl biją z każdego ujęcia, dlatego też klienci zaczęli zabiegać od Natalię od momentu jej debiutu. Dodatkowo zmiana fryzury przysporzyła modelce kolejnych fanów, dlatego pozostaje ona jedną z bardziej zapracowanych debiutantek.

Natalia Makaruk – kariera

Mimo że szeregi agencji zasiliła zaledwie pół roku temu, w swoim portfolio może pochwalić się realizacjami dla takich marek jak Mongrei, Volupte, Cloudmine, Polanka, Kopi czy Diligent, a lista realizacji z jej udziałem nieustannie się rozrasta.

Natalia Makaruk prywatnie

Do kariery w modelingu predestynują Natalię nie tylko warunki fizyczne, ale także zainteresowania i pasje. Jedną z nich jest podróżowanie i poznawanie nowych miejsc i kultur. Jeśli dodać do tego smykałkę do języków (Natalia uczy się japońskiego) – widać jak na dłoni, że międzynarodowa kariera jest tylko kwestią czasu.

Natalia Makaruk - plany

Mimo iż  modeling pochłania Natalię całkowicie, to edukacja jest priorytetem. Po egzaminach maturalnych, do których modelka przystąpi w tym roku, a także pierwszym zagranicznym kontrakcie w Mediolanie, Natalia planuje dalej kształcić się na etnologii i antropologii kulturowej.

Trzymamy kciuki i bacznie obserwujemy tę modelkę!

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Natalia Makaruk | Partisan Models | newface | new face | modelki |

podobne artykuły