PL / EN
KLAUDIA PULIK – NEW FACE AVANT MODELS

KLAUDIA PULIK – NEW FACE AVANT MODELS

Czy stawiając pierwsze kroki w modelingu spodziewała się takiego sukcesu?

KLAUDIA PULIK – PIERWSZE KROKI W MODELINGU

Pierwsze kroki Klaudii w zawodzie poczynione zostały jakby mimochodem, a dokładnie – przy wsparciu wierzących w nią koleżanek. Gościnny udział w sesji, do którego Klaudia dała się namówić, zaowocował kontraktem z jedną z najbardziej prestiżowych agencji.

MODELKA KLAUDIA PULIK - KARIERA

Z portalu dla stawiających pierwsze kroki w branży, na którym konto założyły poczatkującej modelce koleżanki - na pierwsze strony największych magazynów o modzie i wybiegi topowych projektantów – tak po krótce wyglądała droga Klaudii na szczyt. I jak się okazało, nie tylko agencja Avant Models, w której castingu młoda modelka wzięła udział i pod której skrzydłami odnosi sukcesy, doceniła jej niebywały potencjał.

Po pokazach na sezon wiosna lato 2017 na łamach portalu Models.com Klaudia została wyróżniona przez redaktor naczelną Love Magazine Katie Grand mianem jednej z najbardziej obiecujących nowych twarzy nadchodzącego sezonu w rankingu Top Newcomers.

KLAUDIA PULIK – POKAZY

Portfolio Klaudii obfituje w głośne realizacje; wśród wybiegowych sukcesów jednym tchem można wymienić udział w takich pokazach jak Miu Miu, Sonia Rykiel, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Haider Ackermann, Aganovich, Francesco Scognamiglio, Jean-Paul Gaultier, Armani Privé, Véronique Branquinho, Ermanno Scervino, Blugirl, Laura Biagotti, Daks, czy Julien MacDonald.

KLAUDIA PULIK – SESJE ZDJĘCIOWE

Klaudii nie brakuje też doświadczenia jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Jako bohaterka edytoriali pojawiła się m.in. w okładkowej sesji na łamach marcowej edycji magazynu Bolero, w niemieckiej edycji L’Officiel, kilku edycjach magazynu Elle, Glamour i Marie Claire. Mogliśmy podziwiać ją także na okładkach Beauty Magazine czy Madame Figaro oraz w lookbooku Hermèsa.

KLAUDIA PULIK – PLANY

Dotychczasowe realizacje tylko zaostrzyły apetyt modelki na więcej; jeśli chodzi o plany zawodowe, Klaudii marzy się wyjazd do Nowego Jorku i praca z fotografami największego formatu. Prywatnie ceni czas spędzony w gronie najbliższych, a także - w wolnych chwilach -  możliwość bliższego poznania miejsca, w którym akurat przebywa w związku z pracą.

Trzymamy kciuki za Klaudię i bacznie śledzimy jej poczynania w modelingu!

ZOBACZ TEŻ: NATALIA MAKARUK - NEW FACE AGENCJI PARTISAN MODELS

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: Klaudia Pulik | Avant Models | new face |

podobne artykuły