PL / EN
EWA JAROSZ – NEW FACE AGENCJI NEVA MODELS

EWA JAROSZ – NEW FACE AGENCJI NEVA MODELS

Dawno nie widzieliśmy tak urokliwej twarzy!

Ewa Jarosz – profil modelki NEVA Models

Agencja matka: NEVA Models

Wzrost: 176 cm

Wymiary: 79-60-87

Kolor oczu: niebieski

Kolory włosów: ciemny blond

Rozmiar butów: 39

Nowa twarz polskiego modelingu (kwiecień 2017)

Wdzięk, który zachwyci największych sceptyków, eteryczność, która sprawia, że niemal unosi się nad ziemią, świeżość, której modeling nieustannie poszukuje – poznajcie Ewę Jarosz, nową twarz polskiej agencji modelek!

Ewa została odkryta przez scouta agencji NEVA Models i niedługo po podpisaniu umowy, zrobiła pierwsze zlecenia na rodzimym rynku. Jednak na Polsce kariera młodej debiutantki się nie kończy – już jest duże zainteresowanie ze strony czołowych zagranicznych agencji.

Modelka Ewa Jarosz

Modelka Ewa Jarosz (fot. materiały prasowe Neva Models)

Modelki prywatnie – Ewa Jarosz

Prywatnie nastolatka interesuje się aranżacją wnętrz, dużo czyta na ten temat, ale lubi też książki kryminalne. Sama również pisze opowiadania i reportaże, ale do tej pory nie odważyła się ich nigdzie opublikować. Poza tym, uwielbia uczyć się nowych języków i podróżować (jej marzeniem jest zrealizowanie listy miejsc do zobaczenia, która stale się powiększa oraz zawód, dzięki któremu mogłaby zwiedzać świat). Ewo, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: dzięki modelingowi możesz doskonale połączyć pracę z pasjami, czego Ci serdecznie życzymy!

Poznajcie też więcej nowych twarzy polskiego modelingu!

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: Neva Models | new face |

podobne artykuły