Logotyp serwisu lamode.info
NAJWIĘKSZY NOWOJORSKI SKLEP H&M OTWARTY

NAJWIĘKSZY NOWOJORSKI SKLEP H&M OTWARTY

Przypominający dom towarowy, najnowszy nowojorski sklep H&M to już 13. punkt szwedzkiej marki na mapie amerykańskiej metropolii. Dowiedzcie się więcej! 

Światowe marki nieustannie starają się nadążyć za rosnącymi wymaganiami swoich klientów. W związku z tym rozszerzają swój asortyment i tworzą swego rodzaju enklawy, gdzie konsumenci odnajdą wszystkie produkty w jednym miejscu - odzież oraz akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, czy kolekcje z wyposażeniem wnętrz. Teraz także marka H&M postawiła na wzmocnienie swojej pozycji na rynku i otworzyła największy jak dotychczas sklep, który bez wątpienia można nazwać domem towarowym.

 

Sklep, zlokalizowany przy Herald Street na środkowym Manhattanie, nie stanowi tylko kolejnego wartego odwiedzenia punktu na zakupowej mapie miasta, ale także może stać się jego kolejną atrakcją turystyczną! 13. punkt sprzedażowy sieciówki wyróżnia się przede wszystkim ogromną powierzchnią, licząca prawie 20 000 metrów kwadratowych. Taka organizacja wnętrza ma ułatwić zakupy milionom odwiedzających go Nowojorczykom i turystom, dlatego w środku czteropiętrowego budynku znajdziemy 40 przymierzalni wyposażonych w technologiczne nowinki, m.in. czujniki ciepła pozwalające na ocenę czy są zajęte, oraz przypisane do nich indywidualne kasy, poza tymi 34 ogólnodostępnymi.

 

W galerii możecie zobaczyć wnętrza najnowszego nowojorskiego sklepu H&M. Jak Wam się podoba? 

tagi: Nowy Jork | sklep H&M w Nowym Jorku | dom towarowy | H&M |

podobne artykuły