PL / EN
CIARA W KAMPANII ROBERTO CAVALLI JESIEŃ ZIMA 2015/2016

CIARA W KAMPANII ROBERTO CAVALLI JESIEŃ ZIMA 2015/2016

Roberto Cavalli zaprosił do współpracy kolejną gwiazdę. Tym razem jesienno-zimową kolekcję w obiektywie Francesco Carrozzini promuje Ciara

Pamiętacie ubiegłoroczną kampanię Roberto Cavalli z udziałem Rity Ory? Włoskiej marce najwyraźniej spodobała się współpraca z gwiazdami show biznesu, gdyż najnowszą jesienno-zimową kolekcję tego domu mody promuje kolejna popularna artystka - Ciara. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek R&B zapozowała przed obiektywem włoskiego fotografa Francesco Carrozzini, który fotografował dla Roberto Cavalli także kampanię z Orą.

 

Udział Ciary w kampanii jesień zima 2015/2016 to także kolejny przykład na to, że marka dość mocno stawia na „odmłodzenie” swojego wizerunku. Współpraca ta może przynieść obopólne korzyści, ponieważ o wokalistce nie było ostatnio zbyt głośno - Ciara jakiś czas temu zniknęła z mediów, urodziła dziecko i skupiła się na macierzyńskich obowiązkach. Gwiazda jednak ponownie wraca „do gry”, a kampania Roberto Cavalli świetnie ten powrót akcentuje. 

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Ciara | Roberto Cavalli | kampania | Roberto Cavalli jesień zima 2015/2016 | Francesco Carrozzini |

podobne artykuły