PL / EN
WYJĄTKOWA KAMPANIA KOLEKCJI „MOVERS” V LINE OD LOUIS VUITTON

WYJĄTKOWA KAMPANIA KOLEKCJI „MOVERS” V LINE OD LOUIS VUITTON

Zobaczcie, jak marka Louis Vuitton promuje swoją najnowszą linię akcesoriów „MoVers” z kolekcji V Line! 

W lutym bieżącego roku dom mody Louis Vuitton wypuścił utrzymaną w klimacie sportowej elegancji najnowszą linię męskich plecaków i toreb „MoVers” V Line. Do jej promocji marka postanowiła zaprosić dwie niezwiązane do tej pory z francuską firmą postaci - japońskiego artystę Ryoichi Kurokawa i deskorolkarza z Los Angeles, Alexa Olsona. Na kampanię z ich udziałem złożyły się wideoklipy, idealnie ukazujące Kurokawę i Olsona, jako aktywnych profesjonalnie i hobbistycznie indywidualistów, którzy produkty Louis Vuitton traktują jako elementy użyteczne w ramach ich dynamicznego stylu życia.

 

„MoVers”, czyli kolejna odsłona linii produktów V Line, tym razem oparta jest na funkcjonalnych kształtach, kieszeniach i zamkach, a także wymiennych uchwytach, które można dowolnie dopasowywać w zależności od wymogów chwili. Wykonane z najwyższej jakości skóry, akcesoria udowadniają, że marka wychodzi nie tylko na przeciw klientom ceniącym flagowe modele i wzory, ale także ich praktyczność.

 

Modele START i PULSE dopełniają szeroką gamę produktów symbolizowanych literą V, którą Gaston-Louis Vuitton zainicjował ponad wiek temu. Początkowo ściśle związane ze statusem bagażu, produkty z serii „MoVers” obecnie definiowane są przez profil właściciela. W ten sposób, nie rezygnując ze składowych swojego sukcesu - jakości, wzoru czy logo, francuski brand wykreował odmłodzoną i spersonalizowaną kolekcję dla aktywnych i dynamicznych klientów, czego świetnym przykładem są właśnie Olson i Kurokawa. 

 

 

Poniżej znajdziecie dwa wideoklipy z serii „MoVers” V Line od Louis Vuitton. Zobaczcie koniecznie! 


 

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: Louis Vuitton | Movers | MoVers V Line | Ryiochi Kurokawa | Alex Olson | kolekcja V Louis Vuitton | kolekcja | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły