PL / EN
KATE MOSS I CARA DELEVINGNE DLA MANGO

KATE MOSS I CARA DELEVINGNE DLA MANGO

Kate Moss i Cara Delevingne ponownie w duecie! Tym razem brytyjskie modelki będą wspólnie promować najnowsze propozycje marki Mango!

Moss i Delevingne, czyli dwa najgorętsze nazwiska brytyjskiego modelingu mieliśmy okazję zobaczyć w duecie przy okazji ostatniej kampanii zapachu My Burberry. Okazuje się, to nie będzie to pierwszy i ostatni wspólny projekt tych pań. Do promowania jesienno-zimowej kolekcji modelki zaprosiła bowiem hiszpańska marka Mango, a już niebawem będziemy mogli zobaczyć pierwsze efekty sesji wizerunkowej z udziałem Kate i Cary.

 

Dla Moss nie będzie to jednak pierwsza przygoda z popularną sieciówką. Brytyjka była twarzą marki w 2011 i 2012 roku. Teraz, obok słynnej topmodelki zadebiutuje jej młodsza koleżanka, którą zresztą nie tak dawno okrzyknięto „następczynią Kate Moss”. Oprócz Cary i Kate z hiszpańskim brandem pracowały do tej pory także Miranda Kerr, Daria Werbowy, Anja Rubik i Anna Ewers, co bez wątpienia wpłynęło na pozytywny rozwój wizerunku Mango.

 

Kampanię jesień zima 2015/2016 z udziałem Moss i Delevingne sfotografuje duet Inez&Vinoodh, a projekt promowany jest pod hasłem #somethingincommon, bo w końcu obie Brytyjki mają ze sobą wiele wspólnego, prawda?  

 

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Cara Delevingne | Mango | kampania | Mango kampania jesień zima 2015/2016 | KATE MOSS |

podobne artykuły