PL / EN
MOSCO FASHION -20% - WEEKEND SALE W BOUTIQUELAMODE.COM

MOSCO FASHION -20% - WEEKEND SALE W BOUTIQUELAMODE.COM

Weekendowa promocja na naszej siostrzanej platformie! Wszystkie projekty Mosco Fashion w terminie 29-31.05 -20%! Dowiedz się więcej!

Od jutra do niedzieli będzie trwała weekendowa promocja na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com! Razem z marką Mosco Fashion przygotowaliśmy dla czytelników LaMode.info specjalną ofertę. Cała kolekcja - 20% + darmowa dostawa! Całą ofertę zobaczycie tu: (link).

 

Marka MOSCO Fashion to definicja sztuki, minimalizmu i nowoczesnego dizajnu. Została stworzona przez trójkę młodych, ambitnych ludzi zafascynowanych modą, którzy planują podbić zagraniczny i polski rynek. 

 

Projekty są nowoczesne i przeważnie minimalistyczne, jednak odnajdą się w nich zarówno silne jak i bardziej subtelne kobiety. W aktualnej kolekcji można odnaleźć różne długości, geometryczne ale i płynne kroje, trochę klasyki a także awangardy. 

 

W galerii prezentujemy wszystkie objęte promocją projekty od Mosco Fashion, które kupicie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com! Pamiętajcie, że tylko do niedzieli -20%!

 

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019

tagi: MOSCO Fashion | boutiquelamode | MOSCO Fashion ubrania | MOSCO Fashion online | |

podobne artykuły