PL / EN
NAJNOWSZA KAMPANIA POLSKIEJ MARKI SHE/S A RIOT

NAJNOWSZA KAMPANIA POLSKIEJ MARKI SHE/S A RIOT

Kto nie kojarzy słynnej koszulki „Kupisz Orła” autorstwa Eweliny Kustry? Zobaczcie najnowsze propozycje projektantki w kampanii marki SHE/s A RIOT na wiosnę lato 2013.

Sprytne rozwiązania jak dwustronny płaszcz w kwiatowy print oraz lekkie sukienki w pastelowych odcieniach. A także przewrotnie - królująca czerń i biel, dla projektantki Eweliny Kustry kolory idealne nawet na wiosenno-letni sezon. Tak właśnie będzie on wyglądać pod szyldem jej marki SHE/s A RIOT, która stawia przede wszystkim na stonowane kolory uzupełniając je tymi bardziej odważnymi.

 

Już dziś możemy oglądać pierwszą z trzech odsłon kampanii na kolejny seozn, która prezentuje najnowsze propozycje projektantki. Jak sama podkreśla będzie dużo nowości, ponad 20 zupełnie nowych modeli ubrań. Zobaczcie, zatem świeżą jeszcze kampanię autorstwa Mateusza Stankiewicza, w której modeli wystylizował Andrzej Sobolewski.

 

My nie możemy doczekać się reszty nowości, choć musimy zdradzić, że widzieliśmy już część prototypów i szykuje się naprawdę modna wiosna z SHE/s A RIOT!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: SHE/s A RIOT | Ewelina Kustra |

podobne artykuły