PL / EN
NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIECZÓR

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA WIECZÓR

Co w tym sezonie zaproponowali najwięksi styliści fryzur?

TRENDY 2017: FRYZURY NA WIECZÓR

Chociaż latem pozwalamy naszym włosom na znacznie większą swobodę, pozostawiając je swobodnie rozpuszczone, spinając w niezobowiązujący półkok lub luźny kucyk, to fryzury wieczorowe cieszą się nico innymi prawami.

POWIĄZANE: STYLOWE FRYZURY NA LATO 

ARMANIGiorgio Armani Resort SS18 (fot. East News)

Przygotowując się na wieczorne wyjście, chcemy nadać im odrobinę wyrafinowanego charakteru, okiełznać niesforne kosmyki i nadać całości eleganckiego, ale wciąż nonszalanckiego wyrazu. W tym sezonie projektanci nie pozostali dłużni: Giorgo Armanii, w lookbooku międzysezonowej kolekcji wiosna lato 2018, zaproponował swobodny, nisko osadzony kok z wypuszczonymi pasmami włosów, Just Cavalli długą, rozpuszczoną fryzurę z zaczesaniem do tyłu i lekkim efektem wet hair, a Genny krótsze, surferskie fale z przedziałkiem na bok, które można dowolnie podpiąć, aby uzyskać bardziej elegancki look.

POLECAMY: 56 RZECZY NA WIECZORNE WYJŚCIE

cavalliJust Cavalli Resort SS18 (Fot. East News)

gennyGenny Resort SS18 (fot. East News)

STYLOWE FRYZURY NA WIECZÓR

Również na jesienno-zimowych wybiegach zaroiło się od inspiracji – najwięksi styliści fryzur, przygotowujący modelki do pokazów, pokazali, jak wiele mamy możliwości. Pojawiły się zaczesywane na bok grzywki, warkocze, ułożone na gładko fryzury z przedziałkiem na środku, podwójne koki, upięcia ze wstążkami, opaskami i ozdobami, wet hair i eleganckie kucyki. Zobaczcie w galerii poniżej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: FRYZURY | WŁOSY | TRENDY |

podobne artykuły