PL / EN
NAJLEPSZE FRYZURY GWIAZD I MODELEK 2018

NAJLEPSZE FRYZURY GWIAZD I MODELEK 2018

Gładkie koki i kucyki na czerwonym dywanie!

Gładkie koki i kucyki w stylu Kendall Jenner oraz retro fale – oto przegląd najlepszych fryzur gwiazd, które pojawiły się na prestiżowych wydarzeniach, takich jak MET Gala czy rozdanie Oscarów 2018.

FRYZURY GWIAZD I MODELEK: TRENDY 2018

W 2018 roku królowały minimalistyczne fryzury w stylu japońskim, takie jak gładki kok czy kucyk. Takie proste i pełne błysku uczesanie zaprezentowały m.in. Kendall Jenner czy Rosie Huntington-Whiteley podczas MET Gali 2018. Druga modelka urozmaiciła je o złotą aureolę, nawiązującą do religijnego motywu wydarzenia. Wysokie i wykwintne koki ozdobiły natomiast stylizacje Penelope Cruz. Na retro fale, obrazujące trendy lat 20., postawiła natomiast Alice Williams. Priyanka Chopra wybrała jeszcze lżejszy wariant uczesania na bazie krótkich rozpuszczonych włosów. Romantycznie podkręcone, uzupełniły stylizację aktorki podczas wesela Meghan Markle. Kim Kardashian, z kolei zrezygnowała z jasnego koloru na rzecz naturalnego, ale z brązowo-złotą poświatą. Kate Moss wieczorowe stylizacje urozmaiciła o szykowne loki, a Jennifer Lawrence postawiła na ich burzę. Selena Gomez, z kolei doskonale czuła się w luźno spiętym  czy puszystym koku.

POLECAMY: FRYZURY NA SPECJALNE OKAZJE W WYDANIU POLSKICH BLOGEREK 

W galerii prezentujemy najlepsze fryzury gwiazd i modelek w 2018 roku. Zobaczcie, jakie uczesania wybrały! Może które z nich zainspiruje Was do świątecznej i sylwestrowej stylizacji włosów.

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: włosy | wiosna lato 2018 | jesień zima 2018 | TRENDY |

podobne artykuły