PL / EN
FRYZURY NA SPECJALNE OKAZJE W WYDANIU POLSKICH BLOGEREK

FRYZURY NA SPECJALNE OKAZJE W WYDANIU POLSKICH BLOGEREK

Kłosy, retro fale, czy fryzury w stylu boho?

Szykowne i w stylu retro, a może nonszalanckie i ultra dziewczęce? Zapraszamy po super eleganckie fryzury damskie… Gdzie? Na polskie blogi!

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA SPECJALNE OKAZJE: POLSKA BLOGOSFERA

Polskie blogerki w temacie fryzur zgadzają się co do jednego. Na ich portalach modowych przeważają nonszalanckie propozycje stylizacji włosów, a kluczem do ich osiągnięcia są retro looki, niewymuszone fale, czy pogniecione włosy sprawiające wrażenie subtelnie pokarbowanych. Wystarczy zajrzeć do pamiętnika internetowego Cajmel, Macademian Girl, WeronikI Zalazinskiej, czy What Anna Wears. W polskiej blogosferze królują także koki i kucyki w japońskim stylu, których bazą są gładkie i błyszczące włosy jak u Charlize Mystery oraz AlexDarg, czy pełne objętości, wymodelowane krótkie cięcia zaprezentowane na stronie Olga Oktawia.

Pośród trendów 2018 w temacie modnych fryzur blogerek na wyjątkową okazję znajdziecie także rozmaite warkocze: francuskie, holenderskie, czy kłosy jak u Jessicy Mercedes. Upięcia dla panien młodych, z kolei proponuje blogerka StylOly, która motywem przewodnim uczyniła koki w stylu boho. Jeśli dla odmiany macie ochotę na retro uczesania nawiązujące do kultowego wizerunku Bardotki - ikony mody lat 50., po inspiracje sięgnijcie do Kat Astro. Burzę loków natomiast znajdziecie u prowadzącej portal modowy - Cammy.

POLECAMY: NAJLESZE STYLIZACJE BLOGEREK WIOSNA 2018

W naszej galerii prezentujemy pomysły polskich blogerek na szykowne fryzury. Zobaczcie sami!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: fryzury | blogerki | wiosna lato 2018 | ślub | TRENDY |

podobne artykuły