PL / EN
WEEKENDOWA AKCJA W BOUTIQUELAMODE.COM -  MY MANIFESTO -20%

WEEKENDOWA AKCJA W BOUTIQUELAMODE.COM - MY MANIFESTO -20%

Tylko w ten weekend w BoutiqueLaMode.com macie okazję skorzystać z promocyjnej oferty marki My Manifesto!

Proste ubrania polskiej marki My Manifesto wpisują się w charakter klasycznej sportowej mody miejskiej. Oszczędna paleta kolorystyczna została zamknięta w odcieniach szarości, bieli, czerni i granatowego, a wśród materiałów dominująca okazała się dzianina bawełniana. A jednak istnieją detale, które stanowią cechę charakterystyczną polskiej marki. Są nimi krótkie sentencje, które ukrywają się na rękawach tunik i bluz oraz pojawiają się na takich elementach jak paski płaszczy czy szaliki. To właśnie one wyrażają filozofię, jaka ukrywa się pod nazwą My Manifesto.

 

„A goal is a dream with a deadline”, „Life isn’t about finding yourself, life is about creating yourself”, „Happiness is a journey, not a destination” to cytaty, które zajęły szczególne miejsce w manifeście polskiej marki. To również hasła, które podkreślają, co tak naprawdę jest ważne dla projektantów tworzących dla My Manifesto. Jak zaznaczają, istotne są dla nich dbałość o każdy szczegół oraz dobra jakość projektów.

 

My Manifesto od niedawna jest dostępne na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com. Z tej właśnie okazji, razem z marką przygotowaliśmy dla Was specjalną zniżkę, czyli -20% na zakupy w nadchodzący weekend (18-19 października).

 

Zapraszamy do odwiedzenia BoutiqueLaMode.com oraz zapoznania się z kolekcją. 

 

 

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: My Manifesto | BoutiqueLaMode.com | moda polska |

podobne artykuły