PL / EN
PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS NA SEZON WIOSNA LATO 2015

PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS NA SEZON WIOSNA LATO 2015

Prezentacja najnowszej kolekcji Guess, Guess L.A. Party i koncert Peaches, a to wszystko w przestrzeniach Domu Braci Jabłkowskich.

Dom Braci Jabłkowskich znajdujący się w samym sercu miasta to wyjątkowa przestrzeń na mapie Warszawy. Mieszcząca się na przecięciu ulic Brackiej i Chmielnej bryła od lat jest miejscem, gdzie biznes, sztuka i szeroko rozumiana kultura spotykają się i wchodzą z sobą w dialog. Wpływy rozmaitych środowisk przejawiają się tu nie tylko w historii, ale i atmosferze panującej po przekroczeniu progu. Nic dziwnego, że właśnie to miejsce marka Guess wybrała na prezentację swoich  najnowszych propozycji z linii Guess Jeans oraz Marciano Guess na sezon wiosna lato 2015.

 

Na początku października przestrzenie Domu Braci Jabłkowskich zmieniły się za sprawą amerykańskiej firmy w namiastkę słonecznej Kalifornii. Nie był to przypadkowy zabieg. Za pomysłem aranżacji kryła się najnowsza inspiracja Guessa, która towarzyszyła procesowi twórczemu przy pracy nad najnowszą kolekcją. Mowa o klimatycznym i stylowym Los Angeles, mieście, gdzie rozpoczęła się historia marki. Powrót do korzeni przejawiał się nie tylko w wystroju, ale i w samej kolekcji. Wibrujące i energetyczne kolory, niezobowiązujące kroje i bardzo kobiece sylwetki – to najnowsza propozycja Guess. Nie zabrakło też skutecznie przyciągających wzrok wzorów oraz sportowych luźnych form, które z pewnością spodobają się zwolennikom miejskiej estetyki.

 

Całe wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy i rodzimych gwiazd. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele świata mody –  Lidia Popiel, Zosia Ślotała czy Dorota Williams. Nową kolekcję podziwiała również prezenterka Agnieszka Popielewicz, aktorka Olga Frycz czy Klaudia Halejcio. Pojawili się także m.in. Mikołaj Komar czy Bartek Michalec z Zuo Corp. Nie zabrakło też samej ambasadorki marki Marciano Guess w Polsce - Anny Czartoryskiej – Niemczyckiej, która tym razem pojawiła się również na wybiegu w roli modelki.

 

To nie był jednak koniec atrakcji! Po prezentacji najnowszych propozycji marki odbyła się impreza GUESS L.A. Party, na której frekwencja dopisała i bawiło się ponad 400 gości. Wieczór uświetnił dodatkowo występ znakomitej wokalistki PEACHES, poprzedzony świetnym supportem w wykonaniu niemieckiego DJa Wolframa. Po koncercie za doskonałą oprawę muzyczną do białego rana zadbali warszawscy DJe - Miko Czajkowski i Kovvalski.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie relację zdjęciową z imprezy!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dom Braci Jabłkowskich | prezentacja nowej kolekcji Guess | kolekcja Guess na sezon wiosna lato 2015 | Guess Marciano | Guess Jeans | GUESS |

podobne artykuły