PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MOSTRAMI.PL NA JESIEŃ 2013 – PROPOZYCJE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW

MOSTRAMI.PL NA JESIEŃ 2013 – PROPOZYCJE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW

Łukasz Jemioł, MMC, Justyna Chrabelska czy Joanna Klimas? Zobaczcie, w co na jesień 2013 możecie zaopatrzyć się u polskich projektantów na Mostrami.pl. Zebraliśmy hity z ich najnowszych kolekcji!

Wbrew temu, z czym kojarzy nam się typowa jesień – szarości, zachowawcze fasony i niewiele modowego polotu – polscy projektanci ostatnio nie do końca poszli tą utartą już ścieżką. Do swoich ostatnich kolekcji dodali żywe barwy, gdzie kolor naciska na klasyczne czernie, geometryczne i nasycone printy, zaczerpnięte z letniego sezonu fasony oraz cieńsze niż dotychczas tkaniny.

 

Choć Mostrami.pl wypełnione jest najlepszymi polskimi projektami to my specjalnie dla Was spośród nich wybraliśmy te absolutnie najgorętsze hity na jesień 2013. Wszystko po to by ułatwić Wam wejście w nowy sezon z modowym przytupem. Jesień to dobry czas na inwestycje. Także te modowe!

 

Jedwab przeplata się z wełną, a proste fasony dostały nieco nowoczesnego szyku. MMC proponuje swoje rewelacyjne puchowe płaszcze i kamizelki, Joanna Klimas długą do ziemi połyskującą złotem spódnicę. U Justyny Chrabelskiej króluje sportowa elegancja, a w U Clothing kamuflaż w wersji dla panów. Bielenia Woman zachęca do noszenia niezawodnej klasyki, a Łukasz Jemioł w swojej linii Basic proponuje jeansowe kurtki, które z chęcią widzielibyśmy w swoich szafach. Dla osób, które najlepiej czują się w luźnych fasonach SI-MI stworzyło najmodniejsze ostatnio spodnie – dresowe, które nie tylko są bardzo wygodne, ale także dają możliwość wystylizowania na wiele sposobów.

 

Jeśli jednak ktoś woli klasyczne rurki, to proponujemy zestawić je z dłuższym, wełnianym swetrem od Bereniki Czarnoty. Nas przekonuje nie tylko ciepło, jakie daje, ale także zabawny garbus na jego przodzie! U Wojtka Haratyka, którego śledzimy z sezonu na sezon znajdziemy nie tylko damskie, ale również męskie swetry, tuż obok bluz, płaszczy i oversize’owych peleryn.

 

Co jeszcze znajdziecie na Mostrami.pl? Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie nasze pozostałe wybory na jesień 2013.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mostrami.pl | polscy projektanci | polscy projektanci jesień | Berenika Czarnota | Joanna Klimas | MMC | U Clothing | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły