PL / EN
MOSCOW - LINDSEY WIXSON I ASHLEIGH GOOD DLA W MAGAZINE – LISTOPAD 2013

MOSCOW - LINDSEY WIXSON I ASHLEIGH GOOD DLA W MAGAZINE – LISTOPAD 2013

Lindsey Wixson i Ashleigh Good w bojowym nastroju przed obiektywem Emmy Summerton. Zobaczcie sesję „Moscow” dla listopadowego numeru W Magazine.  

Atrakcyjny sposób na przedstawienie bieżących trendów na jesień zimę 2013/2014? Dobry koncept i interesująca historia. Niby oczywistość, a jednak w morzu pomysłów na ciekawy edytorial modowy, rzadko kiedy wyławia się takie perły.

 

Sesja zdjęciowa dla listopadowego numeru W Magazine, zaprasza nas do Moskwy. Zamiast rosyjskich matrioszek, czy władczych caryc, tym razem zobaczycie w niej radzieckie piękności. W ich role wcieliły się Lindsey Wixson i Ashleigh Good, które pojawiły się przed obiektywem Emmy Summerton. Modelki w obszernych długich płaszczach pozują na tle rosyjskich samolotów wojskowych, a w stylizacjach Giovanny Battaglii widać wyraźny ukłon w stronę estetyki retro.

 

Moskwa Summerton emanuje chłodem. Sposób kadrowania sylwetek przez fotografkę, polegający na ustawieniu obiektywu poniżej prezentowanego obiektu, buduje monumentalny efekt, dzięki któremu modelki prezentują się jak posągowe piękności.   

 

Zapraszamy do naszej galerii.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: W Magazine | W Magazine listopad 2013 | Emma Summerton | Lindsey Wixson | Ashleigh Good |

podobne artykuły