PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE KACPRA KASPRZYKA DLA PURPLE FASHION JESIEŃ 2013

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE KACPRA KASPRZYKA DLA PURPLE FASHION JESIEŃ 2013

Perspektywy, rozmazania i rozbicie całej struktury fotografii plus genialna metamorfoza Magdaleny Frąckowiak. Zobaczcie!

Światło dzienne właśnie ujrzał najnowszy edytorial jesiennego wydania Purple Fashion 2013, którego gwiazdą jest nasza piękna rodaczka, Magdalena Frąckowiak. To nie koniec polskich nazwisk w projekcie znanego magazynu, bo autorem genialnej, nieco psychodelicznej sesji jest jeden z najbardziej docenianych za granicami naszego kraju fotograf, Kacper Kasprzyk. Jego prace  publikowały takie tytuły jak Vogue, Harper’s Bazaar, V Magazine, i-D, Dazed & Confused czy Vanity Fair, a oprócz tego ma on na koncie kampanie m.in. dla Woo Young Mi, Acne, Niny Ricci, YSL, Thierry’ego Mugler’a, Gucci, Burberry, kolaborację z H&M, czy też katalog dla Bergdorf and Goodman. To tylko mała część tego, co Kacper już osiągnął – ta lista jest o wiele dłuższa, i co najbardziej nas cieszy, z dnia na dzień jego portfolio ulega powiększeniu.

 

 

Najnowsze dzieło zdolnego fotografa to sesja pt. „Woodcutters” dla francuskiego magazynu Purple Fashion. Tytuł można interpretować na różne sposoby, dla nas to rozbicie całej struktury fotografii odwołuje się właśnie do nazwy edytorialu – drwal. Perspektywy, rozmazania i genialna metamorfoza Magdaleny. To wszystko robi naprawdę ogromne wrażenie! Niecodzienna stylizacja to dzieło Naomi Itkes, make-up to zasługa Ignacio Alonso, zaś za rudy kolor włosów Frąckowiak odpowiedzialny jest Rudi Lewis.

 

 

Zajrzyjcie do galerii, tam znajdziecie cały edytorial jesiennego wydania Purple Fashion 2013 w obiektywie Kacpra Kasprzyka.

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Magdalena Frąckowiak Purple Fashion jesień 2013 | Magdalena Frąckowiak | Kacper Kasprzyk | Purple Fashion jesień 2013 | Naomi Itkes | Ignacio Alonso | Rudi Lewis |

podobne artykuły