PL / EN
MONIKA JAC JAGACIAK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO NUMÉRO

MONIKA JAC JAGACIAK W SESJI DLA SIERPNIOWEGO NUMÉRO

Zobaczcie najnowszą metamorfozę Moniki Jac Jagaciak. W krótkich włosach dla sierpniowego Numéro polska modelka pozuje przed obiektywem Txema Yeste.

Zaskoczyła wszystkich, gdy tuż przed jej maturą opublikowano zdjęcia dla najnowszego numeru Vogue Germany, na których pokazuje sporo ciała. Sesja dojrzała, seksowna i bardzo kobieca wzbudziła wiele głosów na temat odwagi młodej Polki. Monika Jac Jagaciak (Gaga Models) do tej pory na swoim koncie miała bardziej zachowawcze edytoriale jednak jak na modelkę przystało potrafi pokazać wiele twarzy i przed obiektywem przechodzić najróżniejsze metamorfozy.

 

Wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek, której portfolio z miesiąca na miesiąc powiększa się o kolejną współpracę z najlepszymi w branży m.in. z fotografem Txema Yeste. Z Hiszpanem Jac spotkała się już na planie sesji dla Another Magazine, tym razem mogli współpracować przy kolejnej odważnej sesji modelki dla sierpniowego wydania Numéro. Polka w krótkich włosach, wystylizowana przez Franch Benhamou subtelnie odkrywa ciało. Edytorial „Pulsion” zachowany jest w bardzo artystycznej estetyce, skupiającej uwagę nie tylko na ubraniach. Jest bardzo zmysłowy, a nieprowokujący. My jesteśmy na tak!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Monika Jac Jagaciak | Txema Yeste | Numéro |

podobne artykuły