PL / EN
MONICA BELLUCCI W DODATKU VOGUE ITALIA

MONICA BELLUCCI W DODATKU VOGUE ITALIA

Przepiękna włoska aktorka pojawiła się tym razem na okładce dodatku „Alta Moda” do Vogue Italia, który w całości został poświęcony modzie haute couture duetu Dolce&Gabbana.

Wrześniowe wydanie Vogue Italia wypełnione jest specjalnymi dodatkami dla czytelników. Jednym z nich jest dodatek „Alta Moda”, który tytuł swój zaczerpnął z nazwy pierwszej kolekcji haute couture duetu Dolce&Gabbana. Jak łatwo się domyślić numer w całości poświęcony jest właśnie wysokiemu krawiectwu w wykonaniu tych włoskich projektantów.

 

Na okładkową gwiazdę wybrali swoją ambasadorkę i muzę – Monicę Bellucci, prawdziwą Włoszkę z krwi i kości i wydaje się, że najlepszą kandydatkę do prezentowania bogatego dorobku rodzimych projektantów. Autorem sesji aktorki jest niezawodny Paolo Roversi, który odpowiedzialny jest także za zdjęcia do całego dodatku zrealizowanego na Sycylii.

 

Bellucci prezentuje na sobie w niezwykle tajemniczej i zmysłowej aurze projekty z ich pierwszej kolekcji haute couture, która swój debiut miała w tym roku. Koronki, ręcznie malowane tkaniny, barokowe zdobienia i bogactwo, z którego znani są projektanci Dolce&Gabbana w połączeniu z urodą aktorki stają się najlepszą wizytówką Włochów i ich ojczyzny.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Monica Bellucci | Vogue Italia | Dolce&Gabbana | Alta Moda | Paolo Roversi | September Issue |

podobne artykuły