Logotyp serwisu lamode.info
MODNE MIEJSCE - SŁODKI ŚWIAT LA VANILLE

MODNE MIEJSCE - SŁODKI ŚWIAT LA VANILLE

La Vanille to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie znajdziecie nie tylko słynne już babeczki. Sprawdźcie sami!

Moda na urocze i pięknie prezentujące się cupcakes przyszła do Polski prosto z Nowego Jorku, po drodze podbijając jeszcze kilka światowych metropolii z Londynem na czele. I to właśnie odwiedziny w tych dwóch miastach stały się inspiracją dla twórców La Vanille. Z połączenia zagranicznej atmosfery i rodzinnej pasji do pieczenia powstała kultowa już cukiernia, która zgromadziła rzesze wiernych fanów słodkiego smaku.

 

Do wejścia zachęca już samo wnętrze – jasne, pełne światła, które jest zasługą dużych okien, przez które z łatwością można przyglądać się zabieganym warszawiakom – jak i panujący w nim minimalistyczny wystrój. Choć kawiarnia znajduje się w samym centrum tętniącej życiem stolicy, przy ulicy Kruczej, jest idealnym miejscem do zrelaksowania się przy filiżance kawy.

 

Słodkości od La Vanille nie są tylko ucztą dla podniebienia, ale także dla oka. Torty, bezy, drożdżówki i sztandarowy produkt - babeczki, wykonane są z ogromną dbałością, a słodkie dekoracje to przykład małych dzieł sztuki. W czym tkwi sekretna receptura wypieków? Najwyższej jakości składniki – prawdziwe masło, belgijska czekolada oraz wanilia z Madagaskaru – nie są tu najważniejsze, bo najbardziej liczy się pasja z jaką są tworzone. Co więcej, cały proces powstawania wypieków odbywa się w cukierni na oczach klientów. Wszystko to, składa się na jedyną w swoim rodzaju atmosferę, którą właściciele chcą dzielić się z mieszkańcami Warszawy.

 


Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami!

tagi: La Vanille | babeczki | cupcakes | kawiarnia w Warszawie | cukiernia | modne miejsce |

podobne artykuły